Avaleht Melu “Ma näen su häält” nõunikega liitub komöödiakuningas Tõnis Niinemets ja võrratu Nele-Liis Vaiksoo
“Ma näen su häält” nõunikega liitub komöödiakuningas Tõnis Niinemets ja võrratu Nele-Liis Vaiksoo

“Ma näen su häält” nõunikega liitub komöödiakuningas Tõnis Niinemets ja võrratu Nele-Liis Vaiksoo

Kanal 2 uus meelelahutussõu „Ma näen su häält“  on pugenud televaatajate südamesse, pakkudes igal pühapäeval mõnusat kaasaelamist ja hasarti. Ka sel pühapäeval jõuab telepubliku ette värvikas seltskond tundmatuid lauljaid ja teesklejaid. Muusikaline telemäng rabab tõeliselt enneolematute üllatuste ja etteastetega, mis panevad kogenud nõunikud imestusest ahhetama.

Nele-Liis Vaiksoo. Foto: Rauno Liivand

Sel pühapäeval hakkavad auhinnaraha nimel teesklejaid lauljate seast kõrvaldama Saaremaalt pärit sõbrad Taavi ja Jako. Võiduraha plaanivad noormehed võtta kaasa Küprose reisile taskurahaks. „Ma arvan, et me laululindude seast tunneme varesed ära küll“, on nad endas kindlad.

Grete Kuld. Foto: Rauno Liivand

Abiks saates osalevatele arvajatele on kuulsustest koosnev nõunike kogu. Sel pühapäeval kuuluvad nõunike paneeli Grete Kuld, Tõnis Niinemets, Andrei Zevakin, Estoni Kohver ning külalisnõunikuna astub üles mitmekülgne ja andekas Nele-Liis Vaiksoo.

Estoni Kohver. Foto: Rauno Liivand

Nele-Liis Vaiksoo hindab end keskmiseks inimestetundjaks. “Vahel läheb mu intuitsioon täitsa täppi, aga vahel ikka lumme ka! Ma ei ole väga sinisilmne, kuid üldiselt usun inimeste headusesse ja tahaks loota, et siin saates oskavad kõik laulda, aga kui keegi tõesti viisi ei pea, siis laseme end positiivses mõttes üllatada,” sõnab Vaiksoo. Ka Tõnis Niinemets ütleb, et tal on väga hea intuitsioon ning teda haneks tõmmata ei ole sugugi lihtne. “Mul on omad kriteeriumid ja nõksud, mida esinejate juures jälgin ja oskan tähele panna, seega arvan, et mind ei ole kerge ära petta,” lisab Niinemets.

Tõnis Niinemets. Foto: Rauno Liivand

Ühismeedias palju kiidusõnu saanud tundmatud lauljad ja teesklejad on pakkunud eelnevates saadetes meeleolukaid ja julgeid etteasteid. Saatesse tundmatute lauljate ja teesklejate leidmine on olnud väga salapärane protsess, et vaatajas säiliks üllatusmoment ning põnevus. “Need on väga tublid inimesed, kes on tulnud saatesse tundmatuteks. Nad on kõige paremas mõttes meelelahutajad, kui nad ei pea klassikalises mõttes viisi, siis nad pakuvad sõud ja see tõesti ongi naljakas,” lisab saate režissöör Anna Stepanova.

Andrei Zevakin. Foto: Rauno Liivand

Pühapäevases avasaates astuvad publiku ette seitse tundmatut: discgolfar, arvutimängur, järgmine Tõnisson, tennisemängija, grillmeister, kandlemängija ja müügimees. Kes neist laulda oskab ja kes mitte, selgub sel pühapäeval kell 20:05 Kanal 2-s.