Avaleht Seltskond Michael Monroe esitleb Eestis uut albumit
Michael Monroe esitleb Eestis uut albumit

Michael Monroe esitleb Eestis uut albumit

6. oktoobril annab klubis Rock Cafe kontserdi Soome rockmuusika suurimaid staare Michael Monroe, kes esitleb kontserdiga oma uut albumit “Horns And Halos”.

Tähistamaks albumit, mis ilmus eelmisel reedel, kuulutas Michael Monroe välja Soome tuuri. Tuur kulmineerub Helsingis Kaapelitehases ning Turus Caribia Arenal pea 3000 inimese ees mõlemal õhtul. Need kontserdid on bändi seni suurimad Soomes. Koos Helsinki ja Turuga jõuab tuur teistessegi suurematesse Soome linnadesse ning ka Tallinnasse. Lisaks kuulutab Michael Monroe lähiajal välja suure tuuri Põhja-Ameerikas ning Euroopas.

“Ma ootan põnevusega uue albumi “Horns And Halos” tuuri. Lõpuks saame uut materjali kontserdilavadel mängida ning setlisti paika panna,” ütles Michael Monroe tuuri ettevalmistuste vahepeal.

Eelmisel reedel ilmus bändi uus stuudioalbum “Horns And Halos”. Plaat on esimene täispikk album praeguse koosseisu esituses. Koos Michael Monroega on bändis veel bassist Sami Yaffa (Hanoi Rocks, New York Dolls), kitarrist Dregen (Backyard Babies, The Hellacopters), Steve Conte (New York Dolls) ning trummar Karl ‘Rockfist’ Rosqvist (Danzig).

Piletid Michael Monroe kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga