Avaleht Seltskond Telesaated “Minu imeline muutumine” uue hooaja teine muutuja on endine missikandidaat Jane
“Minu imeline muutumine” uue hooaja teine muutuja on endine missikandidaat Jane

“Minu imeline muutumine” uue hooaja teine muutuja on endine missikandidaat Jane

Jane on 37-aastane endine missikandidaat, kes on end koduperenaise rolli nii sügavale ära kaotanud, et saatesse kandideerimise ajal ei näe temas mitte keegi endist missikandidaati. Kas saatemeeskond suudab Janes tema kunagise sära taas leida? Jane teeb saates läbi uskumatu muutumise ja sellist kaunitari pole „Minu imelise muutumise“ lõputseremoonial veel varem nähtud!

Endise missikandidaadina on Jane õppinud end väärtustama oma välimuse järgi. Midagi väärt on naine, kel on mida näidata. Janel pole aga kellelegi enam midagi sellist näidata, mille üle uhke olla, sest tema varasem suhe õpetas talle, et näe välja kui hea tahes, ikka pole sa piisavalt hea. Jane lõpetaski ühel hetkel enda eest hoolitsemise.

Janel on nüüd uus suhe, lapsed ja suur jõeäärne kodu, mille korrastamist jagub aastateks. Selle kõigega ongi Jane pühendunult tegelenud. Inimesest, kes elas kunagi vaid endale ja oma välimusele sai hoopis vastupidine inimene – naine, kes elas vaid teistele. Ta tundis, et on üksnes „emme“ ja naist ning teda ennast enam tema kehas ei leia. Ühel hetkel vaatas ta nii enda sisse kui peeglisse ja taipas, et selles peres on üks liige, kelle soovide ja vajaduste peale ta polnud enam aastaid mõelnud.

„Oli kodu, laps, töö ja siis saime poja, kel komppöiad. Järgmisena avastati tütrel artiit – see kõik tekitas stressi. Ma muudkui närin oma pere kallal ja närin toitu, ma ei suuda kodust väljagi minna, et midagi teha ja keegi olla. Aga ma tean, et saate abiga võin olla hoopis teistsugune ja nüüd oskaksin end palju paremini väärtustada. Ma ei laseks end enam kunagi käest ära!“ kommenteeris Jane.

Saatesse kandidaate valides oli saatemeeskonnal Janes väga raske kunagist missikandidaati näha. Pehme, ümmargune ja õnnetu kodune emme oli see, kes muutumissaatesse pürgis. Aga saate ilukliinik nägi temas kohe võimalikku silmipimestavat kaunitari – see ilu tuleb temas taas leida ning see pole kindlasti lihtne. Küsimus on vaid selles, kas Jane ise suudab oma elustiili muuta? Kas Janel õnnestub selle aja jooksul, mil tema endine ilu taas esile tuuakse, ka mõista, kui tähtis on oskus iseennast hinnata? Jane muutumise lugu on südamlik ja humoorikas ning saate tulemus on erakordselt kaunis!

VAATA TREILERIT!

“Minu imeline muutumine” täna kell 20.00 TV3s!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga