Avaleht Seltskond “Mis? Kus? Millal?” viies eelvoor: stuudiovõistkonnas mängivad ka riigikogu liikmed Kaja Kallas ja Ene Ergma
“Mis? Kus? Millal?” viies eelvoor: stuudiovõistkonnas mängivad ka riigikogu liikmed Kaja Kallas ja Ene Ergma

“Mis? Kus? Millal?” viies eelvoor: stuudiovõistkonnas mängivad ka riigikogu liikmed Kaja Kallas ja Ene Ergma

Foto: Kanal2
Foto: Kanal2

Täna kell 22 jõuab Kanal 2 ekraanile populaarse tele-mälumängu “Mis? Kus? Millal?” kevadhooaja viies ehk viimane eelvoor. Televaatajate saadetud küsimustele vastab Andrei Korobeiniku juhitud võistkond, kuhu kuuluvad riigikogu liikmed Ene Ergma ja Kaja Kallas, jurist Janar Filippov, anestesioloog Boris Gabovitsh ja finantsist Valeria Müürsepp.

Kevadhooaja viies ehk viimane eelvoor selgitab välja, milline võistkond pääseb teisena finaalringi Hannes Rummu tiimi kõrval. Hetkel kandideerib finaalkohale Jaan Alliku võistkond, kes võitis oma mängu tulemusega 6:4. Kui Korobeiniku võistkond teeb parema tulemuse, pääsevad finaali nemad.

Igas saates selgub ka stuudiovõistkonna silmapaistvaim liige, kelle ees avaneb uks hooaja lõpus toimuvasse “Mis? Kus? Millal?” supermängu, kus televaatajate vastu astub turniiri kõige helgematest peadest koosnev tarkade koondvõistkond. Jaan Allik, Hugo Tang, Heiti Kender ja Andres Anvelt on oma koha selles supertiimis juba kindlustanud. Täna selgub supervõistkonna viimane liige.

“Mis? Kus? Millal?” on haarav tele-mälumäng, kus stuudiovõistkond mängib televaatajate vastu, kes saadavad saatesse põnevaid mälumänguküsimusi. Kui targad ei leia minutilise ajurünnaku lõpuks õiget vastust, võidab küsimuse saatnud televaataja raha.

Põnev mälumängulahing “Mis? Kus? Millal?” on Kanal 2s juba täna kell 22, kohe pärast “Ärapanijat”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga