Avaleht Seltskond Telesaated NAABRIST PAREM! „Naabrist parem“ saates Eesti kiireimad maalrid
NAABRIST PAREM! „Naabrist parem“ saates Eesti kiireimad maalrid

NAABRIST PAREM! „Naabrist parem“ saates Eesti kiireimad maalrid

Naabrist paremSaame teada, kuidas naabritel pahteldamisnädal läinud on. Juba etteruttavalt võib öelda, et ühel paaril on õnnestunud oma pahteldamise võidušansid täielikult maha mängida. Ehituses on tähtaegadest kinni pidamine ju teadagi ülioluline. Kas peame tõesti ühe korteri naabritega hüvasti jätma?

Põlvakad võtsid eesmärgiks kogu pahteldamistöö valmis saada kahe päevaga, sest Karlil töö kõrvalt remondiks rohkem aega ei ole. Selleks kutsusid nad appi sõbrad, keda peavad Lõuna-Eesti kiireimateks maalriteks. Saame näha, kas uljas plaan ka täide läheb. Lisaks Grete ja Karli aitamisele andsid põlvakate sõbrad nõu ka teistele naabritele ja tõdesid, et isegi nende jaoks oli nii kiiresti töötamine väljakutse.

Tanel ja Triin

Üht ja ainsat võitjat nädalase pahteldamistöö eest välja ei kuulutatagi, esikoha rosetid lähevad jagamisele kahe korteri vahel. Eneselegi ootamatult peavad naabrid hakkama omavahel rinda pistma tapeetimises. Vaid hiidlased on oma kodu seinale tapeeti panna plaaninud, kuid võistlustulle peavad sel alal sukelduma kõik, sest oma kodu loomiseks vajalikke oskusi peab selle saates tõestama igal sammul. Võistlus kujuneb pingeliseks, sest tapeetimisega on suuremal osal naabritest kogemused minimaalsed ja omavahel sünkroonis töötamine vajab ikka veel harjutamist. Kes võidab tänase saate ning suurendab oluliselt oma võiduvõimalust, näed juba õhtul.

VAATA VIDEOT!

[iframe class=”tv3play” src=”http://tv3play.tv3.ee/embed?id=727808″]

„Naabrist parem“ alustab TV3-s täna kell 20.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga