Avaleht Seltskond Naised Köögis läheb talvetuurile
Naised Köögis läheb talvetuurile

Naised Köögis läheb talvetuurile

Viljandi vanalinna koduköökides alguse saanud ansambel Naised Köögis astub jõulukuul üles kavaga „Soojuse hoidmise aeg“ Tartus, Pärnus, Vihulas, Viljandis, Võrus ja Tallinnas.

Ansamblis musitseerivad Kairi Leivo, Kristiina Ehin, Katrin Laidre ja Sofia Joons. Detsembris toimuvad esinemised ei ole päris tavalised jõulukontserdid. Naised esitavad ikka neile omaseid lugusid. Kavas on armsaks saanud palad, aga on ka selliseid, mis on lavalaudadele jõudnud üliharva ning loomulikult tulevad esitamisele ka täiesti värsked lood, mis on valminud spetsiaalselt talvisele külmale ajale mõeldes. Kontserdil teeb  valgusinstallatsioone kunstnik Okeiko.

“Kontserdile pealkirja pannes mõtlesime sellele, et võib-olla elaksid eestlased sõprade ja koduseinte sooja toeta talve väga raskelt üle. Ajal, kui valgus on kusagil mujal, teises maailma otsas, on hea, kui saab koos sõpradega soojust hoida,“ leiavad Naised Köögis. „Soojus tekib heade ja toredate inimestega koos olles. Võtame oma köökide soojuse ja koos loodud laulud talvistele kontsertidele kaasa.“

Kontserdid toimuvad 16.-30. detsembrini. Piletid on müügil Piletilevis.