1. Avaleht
  2. Muusika
  3. Olav Osolin: „Uue laulu“ saates on lugu, mis lõi mul suu lahti!
Olav Osolin: „Uue laulu“ saates on lugu, mis lõi mul suu lahti!

Olav Osolin: „Uue laulu“ saates on lugu, mis lõi mul suu lahti!

Juba homme õhtul saab TV3s alguse Jaak Joala nimeline uute eestikeelsete laulude võistlus „Uus laul“. Suursaate üks kohtunikest Olav Osolin kinnitab, et saade annab hea ülevaate meie muusikutest ja laululoojatest ning ka tema enda jaoks on võistluslaulude seas neid, mis väga meeldivad.

Foto: TV3

Osolini sõnul näitab „Uue laulu“ konkurss, et häbeneda pole põhjust. „Kindlasti tuleb saatest uusi hitte ning leidub lugusid, mis väga meeldivad ja üks neist on lausa selline, mis – nagu öeldakse – lõi mul suu täiesti lahti; seda enam, et sellest artistist polnud ma midagi kuulnud,“ märkis ta Star FM Hommikuprogrammi külastades.

Kindlasti tuleb saatest uusi hitte ning leidub lugusid, mis väga meeldivad ja üks neist on lausa selline, mis – nagu öeldakse – lõi mul suu täiesti lahti.

Saatejuht Karl Erik Taukar. Foto: TV3

Olav Osolin on koos Maarja ja peakohtunik Koit Toomega „Uue laulu“ püsikohtunik. Igas saates on ka kaks külaliskohtunikku ning esimeste külalistena võtavad koha sisse Heidy Purga ja Jüri Pootsmann. Kohtunike ülesanne on igast veerandfinaalsaatest poolfinaali valida 2 lugu ning televaatajad saavad saate jooksul valida lisaks 2 oma lemmikut, kes edasi pääsevad.

Alen Veziko. Foto: TV3

TV3 „Uue laulu“ konkursile laekus üle 250 loo, millest veerandfinaalidesse valiti 32.

Foto: TV3

Esimeses saates kõlavad 8 laulu, mida esitavad Mikk Saar, Little Mess, Sebastian, Lonitseera, Triin Lellep ja Mart Sander, Sucks to be U, Alen Veziko ning Uku Haasma ja Piur Faia.

Mikk Saar. Foto: TV3

„Uue laulu“ ametlik meediapartner on uus raadiojaam Star FM Eesti ning palju värvikat lisainfot saate kohta leiab erilehelt TV3.ee!

Lonitseera. Foto: TV3

Kevade SUUR muusikapidu „Uus laul“ alustab TV3s Karl-Erik Taukari juhtimisel homme kell 20.00.

Head Uudised GoodNews