Avaleht Seltskond PADJAKLUBI FÄNNIPÄEV! Padjaklubi ummistas Tasku keskuse
PADJAKLUBI FÄNNIPÄEV! Padjaklubi ummistas Tasku keskuse

PADJAKLUBI FÄNNIPÄEV! Padjaklubi ummistas Tasku keskuse

Tasku Padjaklubi üritusLaupäeval Tartus toimunud Padjaklubi fännipäev ületas kõik ootused ja kohale tulnud tuhanded pisikesed ja suuremad fännid ummistasid Tasku keskuse tundideks. Padjaklubi staarid tunnistavad, et millekski selliseks nad valmis olla ei osanud, kuigi fännipäevi on toimunud ennegi.

Kuuenda „Padjaklubi“ hooaja avaosa piletid müüdi Cinamon kinos läbi rekordilise kiirusega, mistõttu tuli fännidele vastu tulles korraldada veel üks seanss. Padjaklubi tegelane Grete Klein tunnistas pärast pikemat mõttepausi, et ehk vaid korra on tulnud tal rohkem autogramme jagada, kuid siiski polnud ta valmis selliseks vastuvõtuks. Kertu Moppel kinnitab, et see päev võttis ta päris läbi. „Tunde fännide piiramisrõngas olla, on omaette katsumus,“ lisab ta.

11

Padjaklubi fännipäev ja uue hooaja avaosa eksklusiivne esitlus toimub homme ka Tallinna fännidele. Algus kell 14.00 Coca Cola Plazas, hilisema ühispildistamise võimalusega. Samuti jagatakse kõigile seansile tulijaile Padjaklubi jäätist ning soovijale autogrammiga fännilehti.

VAATA VIDEOT!

[iframe class=”tv3play” src=”http://tv3play.tv3.ee/embed?id=762916″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga