Avaleht Galerii „Padjaklubi“ hooaja esitlus kulges naerupahvakute saatel
„Padjaklubi“ hooaja esitlus kulges naerupahvakute saatel

„Padjaklubi“ hooaja esitlus kulges naerupahvakute saatel

Padjaklubi TV3_2 hooaeja esitlus_Viimsi Kino_11 09 14 (21)
Foto: TV3

Üleeile astusid punasel vaibal üle Viimsi Kino ukse TV3 sarja „Padjaklubi“ staarid, fännid ja tegijad, sest vallatu pidulikkusega avati sarja uus hooaeg. Avaosa esitlus suurel ekraanil haaras publiku esimestest hetkedest ning naerupahvakud saatsid lõbusa loo vaatamist lõpuni.

Lisaks peategelasi kehastavatele näitlejannadele pääsesid esitlusele ka mõnikümmend  fänni, kellele naeratas õnn staaridega kohtuda ja autogramme paluda Facebooki loosimisel. Ühtlasi said fännid aimu, kes on sarja tegijad, sest kõik meeskonnaliikmed tutvustasid end ning paljastasid ka põnevaid fakte uute osaliste ja saabuvate sündmuste kohta.

Pärast „Padjaklubi“ teise hooaja avaosa maailma esmaesitlust jätkus meeskonna koosviibimine pubis Black Rose, kus lõigati lahti tort ning kinnitati, et sarja tegemine on kõigi jaoks suur ja puhas rõõm.

„Padjaklubi“ teine hooaeg kujuneb veel pöörasemaks, koomilisemaks ja vallatumaks kui eelmine. Värvi lisavad peategelaste Maria (Katariina Ratasepp), Kristina (Kertu Moppel), Miša (Kristel Aaslaid) ja Laura (Grete Klein) uus korter ja uued armusuhted. Uute tegelaste reas on näiteks Maria uus ülemus ja peigmees, Laura teisik, Kristina ema ja Miša tädi. Teise hooaja stsenaristideks on Birk Rohelend ja Egert Rohtla.

„Padjaklubi“ alustab TV3s teisipäeval kell 21.30.

EELKLIPP:

VAATA GALERIID!
Fotod: TV3

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga