Avaleht Seltskond Telesaated PEAGI EETRIS! Eesti kodumaised kinomenukid pannakse ritta ja ekraanile tuuakse nende telgitagused
PEAGI EETRIS! Eesti kodumaised kinomenukid pannakse ritta ja ekraanile tuuakse nende telgitagused

PEAGI EETRIS! Eesti kodumaised kinomenukid pannakse ritta ja ekraanile tuuakse nende telgitagused

mart-avandiKas Eesti publik tõttab kinno vaatama pigem kodumaist komöödiat, ajaloolist suurfilmi või lustakat kogupereseiklust? Täna kell 20:00 jõuab Kanal 2 ekraanile mahukas erisaade „Eesti hittfilmide TOP 25“, mis paneb ritta taasiseseisvunud Eesti kodumaised kinomenukid ja toob ekraanile nende tegemiste telgitagused.

„Eesti filmil on väga head ajad,“ kommenteerib näitleja Evelin Võigemast tänases Kanal 2 erisaates „Eesti Hittfilmide TOP 25“. Tema arvamust kinnitavad ka vaatajanumbrid, mis edukaimate filmide puhul on kinodesse toonud üle 150 000 vaataja.

Millised linateosed on aga kõige rohkem pannud inimesi pileteid ostma, seda tänane erisaade välja selgitabki. Kas edetabeli kõrgeimal astmel troonivad komöödiad nagu “Klassikokkutulek” ja “Seenelkäik”? Või ajaloolised suurlavastused “Nimed marmortahvlil” ja “1944”? Või ehk on hoopis koguperefilmid “Leiutajateküla Lotte” ja “Supilinna salaselts” need, mis esikümnesse jõuavad?

Haaravat pingerida kommenteerivad saates Mait Malmsten, Evelin Võigemast, Jan Uuspõld, Märt Avandi, Priit Võigemast ja paljud teised, kes on kodumaistes hittfilmides näitlejate või kaadritaguste tegijatena kaasa löönud. Lustakaid lugusid jagub tänasesse saatesse omajagu. Nii selgub, kuidas sai Jan Uuspõllust putukate jõuluvana, milline on Evelin Võigemasti viimaste aastate lemmik kodumaine linateos või mis film on Märt Avandile peaaegu pähe kulunud.

Suur edetabelisaade “Eesti hittfilmide TOP 25” on Kanal 2 eetris täna kell 20:00, kohe pärast Reporterit

VAATA TREILERIT!

[iframe src=”http://kanal2.postimees.ee/embed/clips/1558″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga