Avaleht Seltskond Telesaated “Pühapäev Sepoga” varsti käes!
“Pühapäev Sepoga” varsti käes!

“Pühapäev Sepoga” varsti käes!

PühapäevSepoga_kadiKaheksa armastatud Eesti naljategijat. Ja üks tõeliselt tujuküllane pühapäevaõhtu igas nädalas. SEE AEG ON KÄES! Kui Eesti rahva ette astub meeskond, kes lahendab kõik mured, pakub tröösti ja selgitab välja õige eestlased.

Kes või mis paneb sind naerma? Käes on aeg välja selgitada Eesti värvikaim tegelane, kes toob naeratuse meie kõigi nägudele. Lõõgastu ning sisene pöörasesse improvisatsioonikeerisesse koos Eesti armastatumate komöödiastaaridega! Treeni oma naerulihaseid koos saatejuht Sepo Seemaniga uue marulaheda sketšišõu seltsis…

„Pühapäev Sepoga“ on  inspireeritud TV3 varasematest menukatest laulusaadetest ja sisaldab edasiarendusi komöödiashowdest „Palume lavale!“ ning „Faktuaalne kaamera“. Nüüd otsustasime kokku segada ühe lõbusa kokteili, mis toob pühapäeva õhtusse nalja, särtsu ja muusikat. Pühapäevas Sepoga astub üles Eesti koomikute absoluutne raskekahurvägi ja pole kahtlustki, et sünnivad vinged esitused ja uued huumoriajalukku minevad sketšid. Saates on lisaks rohkelt muusikat ning leiab aset “Õige eestlase” konkurss, millesse saab interaktiivselt sekkuda ka saalis olev publik. 

„Pühapäev Sepoga“ TV3 ekraanil juba märtsis!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga