Avaleht Seltskond Samsung tutvustas ideaalse kooslusega metallist ja klaasist Galaxy S6 ja S6 edge telefone eksklusiivsel kunstipeol
Samsung tutvustas ideaalse kooslusega metallist ja klaasist Galaxy S6 ja S6 edge telefone eksklusiivsel kunstipeol

Samsung tutvustas ideaalse kooslusega metallist ja klaasist Galaxy S6 ja S6 edge telefone eksklusiivsel kunstipeol

Samsung_11
Foto: Ardo Kaljuvee

Tehnoloogialiider Samsung esitles oma uut lipulaeva Galaxy S6 Eesti turul 26. märtsil kultuurikeskuses Tallinn Art Space toimunud eksklusiivsel kunstipeol. Galaxy S6 ja S6 edge nutitelefonidest inspireeritud erinevaid kunstivorme esitlesid Oksana Tandit, Lea Dali Lion, Jaak Visnap, Kadri Alesmaa, Mauri Gross ja Laurentsius.

17. aprillist Eestisse müügile tulevad Galaxy S6 sarja telefonid on läbinud täieliku uuenduskuuri ja seavad nutitelefonidele uued standardid, kombineerides ideaalselt metalli, klaasi ja tipptehnoloogiat. Esmakordselt on saadaval ka kahepoolselt kaardus edge-ekraaniga mudel. Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge mudelid on varustatud esmaklassilise ning ainulaadse tehnoloogiaga, olles kõige nüüdisaegsemad nutitelefonid, mis praegu saadaval.

Samsungi Baltimaade presidendi Taehwan Hwangi sõnul on Samsung ettevõte, kes kunagi ei lõpeta parima poole püüdlemist. „Me kuulame oma kliente. Me õpime oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Meie eesmärgiks on nihutada tehnoloogia piire aina edasi, püüelda võimatuna tunduvate lahenduste reaalsuseks muutmisele. Uhkusega näitame teile täna Samsungi ajaloo üht olulisemat meeskonnatöö tulemust – Samsung Galaxy S6 ja S6 edge nutitelefone,” sõnas Hwang.

Samsung_07
Foto: Ardo Kaljuvee

Tehnoloogiliselt perfektne sisu ja välimuselt imekaunist lihvitud kalliskivi meenutavate Galaxy S6 ja S6 edge disain, innovatsioon ja kvaliteet inspireeris Eesti talendikamaid kunstiinimesi looma oma teoseid otse publiku silme ees Samsung Galaxy S6 kunstipeo raames. Moelooja Oksana Tandit disainis ja õmbles valmis ainulaadse smaragdrohelise, musta ja kuldse Samsung S6 edge värvides õhtukleidi; muusik Lea Dali Lion kirjutas ja esitas Galaxy uusima sarja innovatsioonist inspireeritud muusikakava; kunstnikud Jaak Visnap, Kadri Alesmaa, Mauri Gross ja Laurentsius maalisid ja lõid litograafia trükipressi kasutades kujutava kunsti teoseid, mis kombineerisid galaktikat ja tehnoloogiat. Õhtut juhtis Märt Pius.

Ilu ja võimsuse sümbioos


Samsung_12
Foto: Ardo Kaljuvee

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge välimus meenutab lihvitud kalliskivi, mida on hoolikalt vorminud meistrimehe käed. Uued telefonid on valmistatud metallist ja klaasist, nende disain on kaunis, unikaalne ja väljapaistev, sobitudes samal ajal kindlalt ning mugavalt kasutaja kätte. Just Galaxy S6 edge’i disain pakub erilist vaatajakogemust – sellel telefonil on maailma esimene mõlemalt poolt kaardus ekraan. Uute telefonide ekraanid on valmistatud Corning® Gorilla Glass® 4 klaasist – kõige vastupidavamast klaasist, mis praegu saadaval. Samsung Galaxy S6 ja Samsung Galaxy S6 edge korpused helgivad ka loomulikus valguses kui kalliskivid, sestap on valitudki selliste nimedega värvitoonid: must – Black Sapphire, valge – White Pearl, kuldne – Gold Platinum, smaragdroheline – Green Emerald ja sinine  – Blue Topaz. Tootmise käigus on telefon läbinud rea kvaliteedikontrolle, et kindlustada ainulaadne välimus, mille sarnast pole hetkel ühelgi teisel telefonil. Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge kaunist vormi toetab uuenenud ning lihtsustatud kasutajaliides, mis on senisest kasutajasõbralikum ja funktsionaalsem. Uued telefonid võimaldavad eemaldada kõik mittevajalikud rakendused ja kujundada telefon vastavalt oma soovidele ning isikupärale.

Elavad pildid terava ning kiire kaameraga

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge nutitelefoni põhi- ja esikaamera on varustatud täiustatud kaamerasüsteemiga, mis teeb heledamaid ja selgemaid pilte ka pimedas, garanteerimaks, et kõik olulised hetked saavad kvaliteetselt jäädvustatud. Telefonidel on 16-megapiksline põhikaamera ning 5-megapiksline esikaamera. Seadme mõlemal kaameral on F1.9 läätsed ning Smart Optical Image Stabilizer’id, mis stabiliseerivad värinad koheselt ja suurendavad pimedas automaatselt säriaega. Uutel telefonidel on kaamera kiirkäivitus Quick Launch, mis võimaldab käivitada kaamera vaid 0,7 sekundiga.

Ülikiire ja juhtmevaba laadimine

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge toovad uue kvaliteedi ka nutitelefonide laadimisse. Seadmeid saab laadida ükskõik millise juhtmevaba laadija abil, mis toetavad WPC ja PMA standardeid. Uusi telefone on võimalik ka juhtmest kiirlaadida: vaid 10 minutit kiirlaadimist annab telefonile juurde 4 kasutustundi.

Tipptehnoloogia viimane sõna

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Galaxy S6 ja S6 edge telefonide õhukese ja kerge korpuse sees (6.8 mm/ 7.0 mm ja 138 g/ 132 g tava/ edge mudel) on hetke parim Samsungi tehnoloogia. 5,1-tolline Quad HD Super AMOLED ekraan (577 ppi) näitab selget ja eredat pilti tugeva kontrasti ning parema vaatenurgaga igal pool ja igas valguses. Maailma esimene 14 nm mobiiliprotsessor töötab 64-bit protsessoril, uus LPDDR4 mälusüsteem ning UFS 2.0 flash memory võimaldab kiiret reageerimist ning tõhustatud mälukiirus kulutab senisest vähem energiat. Lisaks on telefonis maailmas ainulaadne 1440P/ VP9 raudvaral põhinev kodek, mis võimaldab vaadata kõrgresolutsiooniga filme väiksema energiakuluga.

Lihtne ja turvaline mobiilimakse

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge on varustatud mobiilmakse teenusega Samsung Pay, mis võetakse kasutusele Ameerika Ühendriikides selle aasta teises pooles. Teenuse teeb turvaliseks Samsung KNOX sõrmejäljeandur. Samsung Pay töötab NFC (Near Field Communication) ja MST (Magnetic Secure Transmission) koostööl.

Veelgi turvalisem

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge sisaldavad Samsungi enda loodud platvorme, mis võimaldavad klientidel luua erinevaid kasutajaplatvorme. Privaatrežiimid võimaldavad valida, milline info on millistele kasutajatele kättesaadav. Lisaks võimaldab Find My Mobile funktsioon kaugjuhtides lukustada kaotatud seadme ja kindlustab, et seadmes olev info ei jõua valede isikuteni. Lukustatud telefoni saab avada vaid omaniku sõrmejäljega.

Saadavus Eestis

Samsung Galaxy S6 ja Samsung Galaxy S6 edge on Eestis esialgu saadaval kolmes värvitoonis: must (Black Sapphire), valge (White Pearl) ja kuldne (Gold Platinum). Hiljem lisandub smaragdroheline (Green Emerald) vaid Samsung Galaxy S6 edge mudelil, ning sinine (Blue Topaz) vaid Samsung Galaxy S6 mudelil. Uutel Galaxy S6 ja S6 edge telefonidele on saadaval ekraanikaitse kindlustus ScreenCare, mis rakendub vaid Eestist, Lätist ja Leedust ostetud toodete puhul.

Uued nutitelefonid jõuavad Eestis müügile 17. aprillil ning hinnad algavad 699 eurost (olenevalt mudelist ning sisseehitatud mälumahust).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga