Avaleht Seltskond SÄRAVAD STAARID JA ŠAMPANJA! Deja Vu sai üheksaseks
SÄRAVAD STAARID JA  ŠAMPANJA! Deja Vu sai üheksaseks

SÄRAVAD STAARID JA ŠAMPANJA! Deja Vu sai üheksaseks

Lounge Deja VuMöödunud reedel alustas Lounge Deja Vu suure sünnipäevapeo tähistamisega. Esimest korda Eestis tähistati öölokaali sünnipäeva 48-tunnise peoga, kus jagati rekordiliselt palju šampanjat!

Reedel algust saanud sünnipäevapidu tähistas Lounge Deja Vu 9. sünnipäeva. 9 aastat täis enneolematuid pidusid, säravaid artiste ja meeldejäävaid hetki tõid sünnipäevale kohale meeletult palju külalisi. Lounge Deja Vu oli läbi kahe öö kostitajaks paljudele Eesti staaridele. Punaselt vaibalt suundusid lounge‘i sünnipäevale Eesti lemmikumad lauljad Maarja-Liis Ilus, Uku Suviste kaaslasega, naistemagnet Kristjan Kasearu, Artjom Savitski ja paljud teised. Sünnipäevaliste seas kohtas veel Unistuste Prints Robertot kaunite kaaslannadega, Heti Tulvet, Indrek Rahumaad, Argo Aderit, Andres Peetsi ja lugematult palju teisi, kellest kõik kaamerasilma ette jõudnud.

Palju kingitusi, vanu sõpru, vapustavaid artiste ja rekordiliselt palju rahvast – Deja Vu sünnipäev möödus aasta glamuurseima peona!

9 aastat on pikk aeg ning Lounge Deja Vu rõõmustab kõikide üle, kes selle aja nii vapustavaks on teinud. Püsikliendid, keda ikka ja jälle Deja Vu pidusid ja atmosfääri külastamas näeb ja koostööpartnerid, tänu kellele on peod veelgi võimsamad ja glamuursemad olnud – just nende auks valmistas Deja Vu ette selle enneolematult suure sünnipäeva nädalavahetuse, mis oli täidetud säravate live-artistidega Eestist ja välismaalt, kus lavasid nii sees kui väljas kaunistasid kaunid Deja Vu diivad ning kohapeal jagati kõigile mitmed üllatusi. Laval küttis peomeeleolu üles kaunis Marilin Kongo ja lõunamaiste rütmidega kestis pidu päikesetõusuni James Wertsi uskumatult kaasakiskuvate laulude saatel. Peole lisasid vürtsi Eesti parimad trummarid Reigo Ahven ja Siim Koppel ning õhtutele lisasid glamuuris Kirill Sax, Tanel Kuusk ja Lauri Luide.

Glamuurseim öölokaal võttis enda külalisi vastu Moet & Chandon, Magnumi ja Freixenete kihisevate üllatuste ja magusate kingitustega.

Vaata meenutusi SIIT ja SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga