Avaleht Festival Suvekuumal Minifestivalil võib osa saada ka vestlusõhtust “Head tüdrukud nii ei tee”
Suvekuumal Minifestivalil võib osa saada ka vestlusõhtust “Head tüdrukud nii ei tee”

Suvekuumal Minifestivalil võib osa saada ka vestlusõhtust “Head tüdrukud nii ei tee”

6. augustil on Valga kultuurikeskus inspiratsiooni, emotsioone ja meelelahutust pakkuva Suvekuuma Minifestivali päralt.

Kultuurikeskusest leiab väike- ja mahetootjate müügiala ja töötoad. Lugemishuvilistega kohtub kirjanik Leelo Kassikäpp ja toimub raamatuesitlus. Selle kõige vahele mahub kultuurikorralduse seminar ja räägitakse mahekultuurse inspiratsiooni ajast.

Õhtul võib osa saada emotsionaalsest etendusest “Head tüdrukud nii ei tee”. See võib juhtuda mõne sekundiga, kui parimatest sõbrannadest saavad „südamesõbrannad”. Heaks näiteks on siin Eesti esiskandaalitarid Anu Saagim ja Brigitte Susanne Hunt, kes on vaheldumisi suurimad sõbrad ja tulised vihavaenlased. Nüüd on viimane aeg need kaks lavale lasta, et selguks tõde – kes on tegelikult Eesti seksikaim, kes on rohkem teise saladusi välja lobisenud ja kas naistevaheline sõprus on üldse võimalik?

Ja miks on laval Liina Pulges? Kuna ta on harjunud nelja last kantseldama, siis vaid tema suudab need fuuriad maha rahustada. Tal on kaasas plaastripakk ja nuuskpiiritus juhuks, kui asjad peaks laval väga käest ära minema. Esiritta istumine omal vastutusel! Iga piletiga tuleb kaasa ilutoodete kinkekott ja kihisev tervitusjook.