Avaleht Seltskond Tallinna merepäevade eelkontsert toimub täna Pirita jahisadamas
Tallinna merepäevade eelkontsert toimub täna Pirita jahisadamas

Tallinna merepäevade eelkontsert toimub täna Pirita jahisadamas

Juba teist aastat järjest on Tallinna merepäevade partnersadam tallinlaste suvine lemmik Pirita jahisadam. Mitmekesine ja põnev programm toimub mõlemal Pirita jõe kaldal ning algab juba täna kell 16.00. Erilise kontsertelamuse saavad merepäevade külastajad kell 22.00, kui Pirita jahisadamas annab tasuta kontserdi ansambel Regatt.

Pirita linnaosa vanem Tõnis Möldri sõnul on Tallinna merepäevad inimeste jaoks üks toredamaid suvesündmusi, kus jätkub rohkelt põnevaid tegevusi tervele perele. „Tallinna merepäevad on Eesti suurim tasuta mere- ja perepidu ning mul on väga hea meel, et teist aastat järjest toimub eelkontsert just Pirita jahisadamas,“ sõnas Mölder.

Tallinna merepäevad toimuvad tänavu 15.–18. juulini. Sellel aastal peetakse merepidu koguni neljal päeval, sest pealinna on külastamas maailma suurim õppepurjeregatt The Tall Ships Races.

Kokku leiab Tallinna merepäevade sündmusi nelja päeva jooksul viiest sadamast: Vanasadam, Lennusadam ning partnersadamatena Haven Kakumäe, Noblessneri sadam ning Pirita jahisadam.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga