Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! Kanal 2 ekraanil stardib kevade kõige erilisem teleshow „Väikesed hiiglased“
TÄNA! Kanal 2 ekraanil stardib kevade kõige erilisem teleshow „Väikesed hiiglased“

TÄNA! Kanal 2 ekraanil stardib kevade kõige erilisem teleshow „Väikesed hiiglased“

Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub

Andekad Eesti lapsed, uskumatud etteasted, kuulsad kohtunikud ja tuntud meelelahutajad –  täna kell 19:35 jõuab Kanal 2e ekraanile energiast pakatav talendisaade „Väikesed hiiglased“!

Täna startivas teleshows astuvad esimest korda suurele lavale andekad Eesti lapsed, kes läbinud tiheda eelvoorude sõela ja on valmis nüüd oma esimeseks etteasteks. Kokku on “Väikeste hiiglaste” avasaatesse jõudnud mitukümmend 4-12aastast last, kes esitavad maailmakuulsaid hitte, üllatavad keeruliste tantsukavadega ja ajavad oma naljakate juttudega silmad märjaks nii kohtunikel, stuudiopublikul kui ka saatejuhil.

Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub

Väikeste superstaaride etteasteid hindab žürii koosseisus Evelin Võigemast, Ott Lepland ja Jüri Nael, kel seisab ees keeruline väljakutse otsustada saate edasine kulg – kes lastest jätkab saates ja kes mitte. Kohe avasaates selguvad kaks võistkonda, keda näeb „Väikestes hiiglastes“ ka edaspidi. Lastele on pöialt hoidmas kuulsad meelelahutajad Juss Haasma, Daniel Levi Viinalass, Eda-Ines Etti, Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome.

Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub

Säravat stuudioshowd juhib näitleja Tambet Tuisk, kes toetab väikeseid talente hea sõnaga ja vajadusel kutsub ka kohtunikke korrale. „Väikeste hiiglaste“ superstaarideks on küll lapsed, kuid tegemist on siiski kogu pere haarava talendisaatega, mis pakub elamusi ja inspiratsiooni sõltumata vanusest. Viimast kinnitab ka Tambet Tuisk öeldes, et kindlasti kanduvad saates osalevate väikeste poiste ja tüdrukute suured teod edasi ka täiskasvanutele.

Foto: Erlend Štaub
Foto: Erlend Štaub

„Väikesed hiiglased“ stardib Kanal 2 ekraanil juba täna kell 19:35.

Vaata videost, kui lahedaid etteasteid on pühapäevasest saatest oodata!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga