Avaleht Seltskond Täna “Laula mu laulu” Getter Jaani saade
Täna “Laula mu laulu” Getter Jaani saade

Täna “Laula mu laulu” Getter Jaani saade

Foto: Heiki Laan
Foto: Heiki Laan

Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile “Laula mu laulu” neljas saade, kus Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Hardi Volmer, Jaan Pehk, Marju Länik ja Genka esitavad oma versioone saate pesamuna Getter Jaani hittidest.

Seekordne väljakutse saab olema eriti põnev, sest esitamisele tulevad uusversioonid noorukese Getter Jaani kuumadest pophittidest. Kuidas tulevad sellega toime rokijumal Tanel Padar, diskokuninganna Marju Länik, hip-hopi guru Genka, punklegend Hardi Volmer ja muhedalt maalähedane Jaan Pehk? Lõbus tuju, äge seltskond ja hea muusika on garanteeritud!

Getter Jaani Foto: Heiki Laan
Getter Jaani
Foto: Heiki Laan

“Kõige rohkem ootan ma Hardi Volmeri ja Genka esitust, sest ma ei kujuta üldse ette, mis nad nende lugudega on teinud. Ärevus on hinges,” räägib Getter, kellel pole aimugi, kes millise loo on valinud.

Õhtu saabudes tulevad esitusele:
HARDI VOLMER: Suveööde kuumuses
MARJU LÄNIK: Meelelahutajad
GENKA: Parim päev
TANEL PADAR: Rockefeller Street
LENNA KUURMAA: Valged ööd
JAAN PEHK: Me kõik jääme vanaks

“Laula mu laulu” igas saates näeme, kuidas terve nädala ühist eluaset jagavad lauljad veedavad koos vaba aega ja valmistuvad õhtusteks etteasteteks. Saame osa lõbusatest üllatustest ja mõnusast atmosfäärist. Osalejad õpivad üksteist paremini tundma ja avanevad ka televaatajatele hoopis uue nurga alt. Seda kõike juba täna õhtul kell 20:30 Kanal 2s algavas saates “Laula mu laulu”.

Kohe pärast saate lõppu, kell 22 jätkub lustlik meeleolu Kanal 11 jätkusaates “Kuula mu laulu”, kus külalisteks on Koit Toome, Sven Lõhmus ja Getteri ema.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga