Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! „Suures komöödiaõhtus“ näeb kahte Anne Veskit
TÄNA! „Suures komöödiaõhtus“ näeb kahte Anne Veskit

TÄNA! „Suures komöödiaõhtus“ näeb kahte Anne Veskit

Suur komöödiaõhtu 9. saade (28.04) foto Erlend Štaub (111)Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ on üllatanud mitmete ümberkehastumistega, aga tänane saade tõstab selle lati veel kõrgemale. Kuidas saab Merle Palmiste hakkama Anne Veski parodeerimisega ja mida arvab sellest Anne Veski ise?

Inspireerituna „Laula mu laulu“ saatest hakatakse tänases „Suures komöödiaõhtus“ esitama Anne Veski laule. Seda kõike loomulikult superstaari enda pilgu all! Tõeliselt üllatava ümberkehastumisega tuleb ekraanile Merle Palmiste, kes tänu grimmikunstike tööle on Anne Veskiga pea äravahetamiseni sarnane. Sellist sarnasust ei osanud oodata ka päris Anne Veski, keda samuti tänases saates näeb. „Kui ma ausalt ütlen – kui mulle öeldi, et Merle hakkab olema minu kehastuses, siis mõtlesin, et me oleme ju nii erinevad. Nüüd vaatan, et absoluutselt ühesugused kenad naisterahvad.“

Suur komöödiaõhtu 9. saade (28.04) foto Erlend Štaub (120)

Milliseid laule hakkavad aga naljakonkursi tegelased täna esitama? Oodata on tõeliselt emotsionaalseid etteasteid, sest selgub, et kõik tegelased on Anne Veski repertuaariga vägagi kursis.

„Suur komöödiaõhtu“ on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga