Avaleht Seltskond Tanel Padar: õe parodeerimine on raske!
Tanel Padar: õe parodeerimine on raske!

Tanel Padar: õe parodeerimine on raske!

Kevade armastatuima teleshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ finalist Tanel Padar kehastab homses suurejoonelises finaalis oma öde Gerli Padarit, kelle parodeerimine on Taneli kinnitusel paras pähkel.

Lõppvõistluseks said finalistid parodeeritava ise valida ning Taneli sõnul langes tema valik Gerlile mitmel põhjusel. „Esiteks tunnen teda juba kolmkümmend kaks aastat ja peaks olema ju lihtne, aga lähedast inimest on ikka kuradi raske parodeerida – see on väljakutse,“ ütles Tanel.

Samuti tõi ta välja veel ühe saatega seotud positiivse külje: „Meil mõlemal on nii kiire, et praktiliselt pole aega kokku saada, kuid tänu saatele oleme nüüd purustanud viimase kümne aasta rekordid ja kohtunud rohkem kui korra aastas. See pani mõtlema, et pere jaoks tuleb leida aega, sest just pere on sul ju alati tingimusteta olemas; Gerli  annaks mulle parodeerimise andeks ka siis, kui professionaalne jäljendamine ei õnnestu,“ kommenteeris Tanel.

Kohtunik Olav Osolin on märkinud, et Tanel Padari idee parodeerida oma õde on täiesti geniaalne ning ta ootab seda põnevusega – nagu ka sajad tuhanded teised eestimaalased.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ finaal jõuab TV3 otse-eetrisse täna kell 20.00.

Vaata ka videot:

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga