Avaleht Melu TERVITA.EE I Eesti oma tervitusvideode veebiplatvorm Tervita.ee alustab ühisrahastuse toel laienemist
TERVITA.EE I Eesti oma tervitusvideode veebiplatvorm Tervita.ee alustab ühisrahastuse toel laienemist

TERVITA.EE I Eesti oma tervitusvideode veebiplatvorm Tervita.ee alustab ühisrahastuse toel laienemist

Hiljuti edukalt Eestis tervitusvideode veebiplatvormi käivitanud Tervita.ee otsib ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu investoreid, et laieneda Lätti ja Leetu.Tervita.ee projektijuhi Christiina Kiini sõnul on tervitusvideod tõusev trend kogu maailmas.

„Just koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud karantiini tõttu võib terves maailmas täheldada A- ja B-kategooria staaride portaaliga liitumise plahvatuslikku kasvu,“ ütles Kiin.

Tervita.ee on portaal, mille kaudu on meil kõigil võimalik tellida portaaliga liitunud Eesti lauljatelt, ansamblitelt, näitlejatelt, luuletajatelt, poliitikutelt, influenceritelt, teleseriaali- ja multifilmitegelastelt ning muidu tuntud persoonidelt oma abikaasale, lastele, vanematele, sõpradele,klassikaaslatele või kasvõi iseendale personaalne tervitus, õnnitlus või laul.

Lätti ja Leetu laienemine ei ole odav ettevõtmine ning selleks soovib Tervita.ee investoritelt kaasata ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu täiendavalt ühisrahastust kuni 200 000 eurot. ”See on vajalik selleks, et kasvada kiiremini ja viia meie bränd välisturgudele,“ sõnas Kiin. Tervita.ee kavatseb kasvada juhtivaks tervitusvideode veebiplatvormiks Baltimaades. „Ühisrahastusplatvormi NordGull kaudu on meil kõigil nüüd võimalus panustada ühe järjekordse Eesti firma rahvusvahelisse edulukku,“ sõnas Kiin.

Maailma suurim tervitusvideode veebiplatvorm on Ameerika Ühendriikides tegutsev Cameo, mis alustas tegevust 3 aastat tagasi ning mille kasum 2019.a. oli üle 10 miljoni USD. Euroopas on nende arvestatavaks konkurendiks tõusnud 2019. aasta suvel tegevust alustanud rootslaste Memmo, mis kogus oma tegevuse alustamiseks Põhjamaade ühisrahastusplatvormi kaudu 2 miljonit eurot ja laieneb nüüd jõuliselt Lääne-Euroopas ja Lähis-Idas. Memmo poolt hiljuti Soomes ja Norras avatud veebiplatvormid on osutunud ülimenukateks. Üks tervitusvideo maksab keskmiselt 4–15 eurot. Üksnes maailmakuulsad artistid nagu dr. Alban ja teised küsivad video eest 50 eurot või enam.

Rootslaste Memmo on allkirjastanud lepingu rohkem kui 800 peamiselt Rootsi päritolu kuulsusega, kes lühikese ajaga on teinud üle 7000 tervitusvideo. Tervita.ee on võtnud eesmärgiks sõlmida leping vähemalt 300 Eesti laulja,
näitleja, ansambli, influenceri ja muu kuulsusega nii Eestist kui laiast maailmast.

Täna on Tervita.ee portaaliga liitunud palavalt armastatud laulja Karl Madis, korvpallur Gert Kullamäe, saatana häälega Meriliis Ojamäe, kirjanik ja iluguru Marju Karin, bikiinifitnessist Andra Vagur, Eesti parim kikkpoksija Maikel Astur, tuntud blogija Mallukas, mototšikk ja influencer Sandra Roosme,Jõuluvana ja paljud teised.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga