Avaleht Telesaade TV3 uue sarja osaleja: see sari on täiega bänger!
TV3 uue sarja osaleja: see sari on täiega bänger!

TV3 uue sarja osaleja: see sari on täiega bänger!

Täna jõuab TV3 vaatajateni uus noortereality „Kõige parem kaaslane“, kus üheksa noort veedavad kaks kuud nõuka-aegses majas, et suhtlemisoskust parandada. Osalejate sõnul on tegemist positiivse, põneva ja lõbusa sarjaga, mida lihtsalt peab nägema.

„Kõige parem kaaslane“ toob kaamerate ette üheksa noort, kes soovivad parandada oma suhtlemis- ja suhete loomise oskust. Neilt võetakse nutivahendid ning lukustatakse kaheks kuuks nõukogude-aegsesse majja, kus tuleb toime tulla toonastes elutingimustes.

Sarjas osalevad burksikokk Birgit (22), sisulooja Karl-Gustav (19), tantsija Alex (20), müstik Carolin (24), IT-tudeng Knut (20), kokaõpilane Helle-Mai (18), üliõpilane Sannu (21), teaduse populariseerija Viktor (25) ja veinimõisa perepoeg Max (21).

Miks peab nende arvates sarja vaatama?

Carolin: „Seda sarja peab vaatama, sest mullikast saab ikoon. Reaalselt!”

Sannu: „”Kõige paremat kaaslast” peab vaatama, sest meil on mega lädravaib ja top tier luuad. Ühtlasi saame teada, kus on kraanikausi pumpamisel inimvõimete piir.”

Birgit: „Seda sarja peab vaatama, sest see on kõige romantilisem ja positiivsem asi üldse! Täiega bänger!”

Helle-Mai: „Seda sarja peab vaatama, et näha, kas elu suletud nõukaaegses majas on võimalik!”

Alex: „Seda sarja peab vaatama, sest siis näete, kuidas me läheme hullu praegu ja oleme kaks kuud majas kinni!”

Karl-Gustav: „Seda sarja peab vaatama, sest ma hakkan esimest korda elus pesu pesema. Riga pesumasinaga!”

Max: „Seda sarja peab vaatama, sest kunagi varem pole kuivkäimla olnud teles kandvas rollis.”

Viktor: “Seda sarja peab vaatama, sest mul on kaasas vihik sportmängudega.”

Knut: „Seda sarja peab vaatama, et teada saada, miks ma vihkan inimesi.“

Sarja toimetaja Kertu Siku sõnul oli osalejatele suurimaks väljakutseks igavus. „Kui kogu aeg ollakse harjutud tegutsema, sotsmeediat lappama, töö ja kooliga sahmima, siis on vaikus ja tegevusetus täielikku nõutust tekitav. Samas on selline n-ö igavus mõne jaoks just väga mõnus chill,“ märkis ta. Lisaks olid parajaks väljakutseks ka tülikad olmeprobleemid, nagu piiratud kogus sooja vett, ulmekiirusel kerkiv mustade nõude virn ning ummistunud kraanikauss. „See, mis tõeliselt juhtme kokku ajas ja väljakutseks sai, on esiotsa saladus. Peab ise vaatama!“ muigab Kertu Sikk.