Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt UUED UUDISED! „Su nägu kõlab tuttavalt“ järjekordsed osalejad teada
UUED UUDISED! „Su nägu kõlab tuttavalt“ järjekordsed osalejad teada

UUED UUDISED! „Su nägu kõlab tuttavalt“ järjekordsed osalejad teada

Liina  Vahtrik
Liina Vahtrik

TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja järgmisteks osalejateks on näitlejannad Liina Vahtrik ja Piret Krumm.

Sel sügisel vallutab Eestimaa TV3 suursaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ neljas hooaeg. Kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Neist avalikustatud on tänaseks Saara Kadak, Juss Haasma, Sepo Seeman, Rolf Roosalu ja nüüd ka Liina Vahtrik ja Piret Krumm. Viimane tunnistab, et võttis pakkumise küll kohe vastu, kuid pelgab kõige enam, et tal tuleb ooperilauljaid parodeerida. Samas meeldiks talle väga jäljendada Eesti estraadiklassikuid – Marju Kuuti või Heli Läätsa. „Või hoopiski noort meesrokkarit,“ lisas Draamateatri näitleja.

Piret Krumm
Piret Krumm

Von Krahli näitleja Liina Vahrik seevastu võttis pakkumise vastu pärast seda, kui tema 8-aastane poeg käskis, kuigi peas keerlesid ka küsimused, kas ta saab ikka hakkama. Kõige enam pelgab Liina tõeliselt hea laulja jäljendamist, sest ta ei ole kindel, kas suudaks seda tasemel teha ja viisil, mis inimesele meelejärgi.

Menuka paroodiashow kohtunike põhitrio on jätkuvalt tuttav – Tanja Mihhailova, Olav Osolin ja Andrus Vaarik. Saadet juhib rahva poolt palavalt armastatud Märt Avandi.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ alustab TV3s juba oktoobrikuus.

Oma silm on kuningas, seega piletid salvestustele on müügil Piletilevis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga