1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Telesaated
  4. UUS SAADE I TV3 vaatajateni jõuab uus teleshow “Kolmekas”
UUS SAADE I TV3 vaatajateni jõuab uus teleshow “Kolmekas”

UUS SAADE I TV3 vaatajateni jõuab uus teleshow “Kolmekas”

Kevadised reedeõhtud saavad olema eriti lõbusad ja üllatusterohked, sest TV3 vaatajateni jõuab uus teleshow „Kolmekas“, mida juhivad Grete Kuld, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kolmekas (@tv3kolmekas)

„Kolmekas“ on TV3 uus hoogne teleshow, kus läbi huumori võetakse ette teemad, mis eestlastele just praegu korda lähevad. „Kolmeka“ juhid on Star FM hommikuprogrammist tuttavad Grete Kuld, Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu, kes moodustavad heas mõttes ohjeldamatu trio. Nad ei karda esitada oma külalistele ootamatuid küsimusi ega võtta vastu enneolematuid väljakutseid ja seejuures enda üle naerda.

„Toome endaga head tuju ja kerget olemist ning paneme töönädalale rõõmsameelse punkti,“ selgitab Jürgen Pärnsalu. „Oleme kolm head sõpra, arutleme erinevatel teemadel otse, ausalt ja humoorikalt ning kutsume külla lahedaid külalisi,“ lisab Andres Puusepp.

Oleme kolm head sõpra, arutleme erinevatel teemadel otse, ausalt ja humoorikalt ning kutsume külla lahedaid külalisi.

Saadet vürtsitavad elav muusika ning lõbusad sketšid ja mängud. „Mulle tundub, et praegusel ajal väga soovitakse lõbusat ja kerget meelelahutust tarbida ning „Kolmekas“ ongi vaimukas, põnev ja värske, pakkudes seda kõike vaatajatele parimal moel,“ märgib Grete Kuld.

  • „Kolmekas“ alustab TV3s 15. märtsil kell 21.00.
Head Uudised GoodNews