Avaleht Seltskond UUS SINGEL! Täna ilmus Ott Leplandi uus singel “Sinine safiir”
UUS SINGEL! Täna ilmus Ott Leplandi uus singel “Sinine safiir”

UUS SINGEL! Täna ilmus Ott Leplandi uus singel “Sinine safiir”

OttLeplandBandLaulja Ott Leplandi täna ilmunud uus singel “Sinine safiir“ üllatab kuulajat suviste rütmide ning kaasahaarava energiaga.

Täna ilmunud Ott Leplandi uus singel “Sinine safiir“ on laulja sõnul reibas: “Inspiratsiooniks loo sünni juures on suvi, suvised seiklused ning hetked, mida nautida koos oma sõpradega. Positiivne atmosfäär, milles “Sinine safiir” bändi ühisloominguna sündis, kajab läbi terve loo ning see kõik on värvinud pala mõnusalt mitmekesiseks.“

Singlile on oma panuse andnud kõik Ott Leplandi bändiliikmed ning loo esmased ideed-mõtted pandi paberile kevadises bändilaagris. Laulu produtsentideks on bändi trummar Kaspar Kalluste ja klahvimängija Tarvi Kull, kes on tuntud ka electro-pop’i viljelevast ansamblist Würffel. „Singli „Sinine safiir“ produktsioon on sündinud eesmärgiga ühendada Oti bändile iseloomulik kõla elektrooniliste helidega. Protsess oli põnev ja Oti bändi puhul on ilmselt tegemist uue ajastu algusega,“ lisab Kalluste.

OttLeplandBand2

Värske Oti loo sõnade autor, ansambli Avoid Dave ninamees Taavi Paomets võtab kokku: „Öös on müstikat. Kätte jõudnud soojad päevad ja ööd tõmbavad järjest rohkem rahvast mereäärde ja tähistaeva alla. Suvel on ikka rõõm kuulata lugu, mille tekst võtab sõnad sinu suust, ütleb need välja ja vaata, et isegi õigemal hetkel kui seda ise oleks osanud ajastada. „Sinine safiir“ kirjeldab seda, mida me Eestis aasta otsa ootame – üürikest, aga tublit suve ning läikivat Kuu peegeldust lainetel nagu helki Eesti näki silmades.“

OttLepland

Uut singlit ja varasemalt tuntud armastatud lugusid saab live-esituses kuulata 29.juulist-31. juulini toimuvatel Ott Leplandi, Liis Lemsalu ja Juss Haasma ühistel kontsertetendustel „BACKSTAGE“, mis esmakordselt Eestis paljastab publikule muusikute humoorikamad ja meeldejäävaimad hetked lavatagusest elust.

KUULA LAULU!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga