Avaleht Seltskond VAATA GALERIID! Tähesõdade pimeduse rüütlid möllasid Tallinnas
VAATA GALERIID! Tähesõdade pimeduse rüütlid möllasid Tallinnas

VAATA GALERIID! Tähesõdade pimeduse rüütlid möllasid Tallinnas

baltic-session-tahesodalased-020Neljapäeva õhtupoolikul kohtas Tallinna kesklinna rahvarohketes piirkondades roboteid — Solarise juures astusid bussist välja viis süsimusta maskidega pimeduse rüütlit, kes justkui oleks ilmunud tänavatele otse “Tähede sõja” filmiareenilt — tegelikult aga oli tegemist aga JJ-Street Baltic Session’i erikülalistega.

Robotid peatusid tänaval linlaste vahel umbes pooleks tunniks, et inimeste argipäevaellu värskust ja põnevust lisada. Seda, kui kaua üks robot suudab liikumatult paigal püsida, jälgisid ärevusega nii tõelised Star Warsí fännid ning juhuslikud möödakäijad.

Tähesõdalased külastasid lisaks Solarisele ka Tammsaare parki, Foorumi keskuse ja Vabaduse väljaku ristmikuid ning lõpetasid oma päeva Kristiine Keskuse juures, kus kostüümid pimeduses helendama hakkasid. Möödakäijad tegid ebatavaliste külalistega nii pilti ja videosid kui ka katsusid oma käega, kas on tegemist päris inimestega või üleloomulike olenditega. Juhtus sedagi, et möödakäijad asusid robotitega võidu jooksma ning püüdsid nendega võidelda.

Baltic Session’i kohta tundsid huvi mitmed möödujad ning nüüd nad teavad, et lõppkohtumisaeg saab olema 23. oktoober. Robottuuri aegu loositi küll välja 10 õnnelikku piletivõitjat, aga kes tuurist ilma jäi, näeb roboteid veel ehtsamal kujul juba pühapäeval Nordea Kontserdimajas.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga