Avaleht Seltskond Maailma kitarrivirtuoos Estas Tonne esineb Tallinnas koos Pepe Danza ja Dimitri Artemenkoga
Maailma kitarrivirtuoos Estas Tonne esineb Tallinnas koos Pepe Danza ja Dimitri Artemenkoga

Maailma kitarrivirtuoos Estas Tonne esineb Tallinnas koos Pepe Danza ja Dimitri Artemenkoga

estas-tonne207. novembril toimub Vene Kultuurikeskuses kontsert “Bridging The Worlds — Ühendades Maailmu”, kus publiku ette astub maailma kitarrivirtuoos Estas Tonne koos Pepe Danza ja Dimitri Artemenkoga. Tegemist ehk polegi lihtsalt kontserdiga, vaid kirjeldamatu väravaid avava muusikalise kogemusega, mida igaüks kogeb omanäoliselt ja unikaalselt just selles kohas ja sellel hetkel.

Sügisturneel olev Estas Tonne on öelnud, et tema ise ei mängigi, vaid see kõik sünnib läbi meie kõigi ja saabub läbi tema käe — ühendades erinevaid maailmaruume (spaces). Tema muusika on mitmekesiste stiilide peaaegu märkamatu üksteise sisse sulamine, andes tõuke võimsale sisemisele ärkamisele.

Joseph “Pepe” Danza on unikaalne nähtus tänapäeva põlvkonna muusikute hulgas, ta on omandanud laia kultuurilise mitmekülgsuse ja teda on kutsutud “maailmamuusika kehastuseks” ja “ekstreemseks multiinstrumentalistiks”. Tema pillide kogumikus on üle 300 instrumendi: löök-, puhk- ja keelpillid ning mõningad peaaegu tundmatud instrumendid, lisaks spetsiaalselt Pepele tehtud ainulaadsed käsitööpillid, sealhulgas Eestis valminud kannel.

pepe-danza

Eestist pärit Dimitri Artemenko on erakordselt delikaatne ja tundlik muusik, kes on liikunud läbi mitmete muusikažanrite ja -stiilide enne, kui leidis tee enda unikaalse heli juurde. Dimitri kasutab kaht viiulit — akustilist ja elektrilist — mis teeb tema helipaleti väga eredaks ja mitmekülgseks.

dimitri-artemenko-ja-estas-tonne

Estas Tonne, Pepe Danza ja Dimitri Artemenko maailmad kohtuvad ja ühilduvad 7. novembril Vene Kultuurikeskuses.

Piletid on müügil Piletilevis!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga