Avaleht Seltskond Telesaated Vaata „Kolmeraudse“ avasaate intervjuusid
Vaata „Kolmeraudse“ avasaate intervjuusid

Vaata „Kolmeraudse“ avasaate intervjuusid

Mihkel_Raud_Kolmeraudne“Kolmeraudne” alustas täna oma kevadhooaega uuendustega. Saates on senisest rohkem intervjuusid ja muusikat ning uue huumorirubriigina stand-up-koomiku esinemine päevakajalistel teemadel, samuti on saatel salapärane staartviitija.

Kas Mailis Reps peab tagasi astuma, nagu nõudis Jürgen Ligi? Keskerakondlane Reps ja reformierakondlane Ligi räägivad olukorrast riigis, kus vasakjõud kukutasid pikaajalise paremvalitsuse opositsiooni.

Kas Eesti ajakirjandust saab usaldada? Debatis ajakirjanduse usaldusväärsusest räägivad portaali Objektiiv tegevtoimetaja Varro Vooglaid ja rahvusringhäälingu veebiuudiste peatoimetaja Anvar Samost traditsioonilisest ja alternatiivsest meediast, ajakirjanduse kallutatusest ja valeuudiste levikust.

Kas vabariigi aastapäeva kontsert oli liiga masendav? Kultuuriminister Indrek Saar ja LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg võtavad jutuks kriitika vabariigi aastapäeva kontserdi liigse morbiidsuse suhtes ning arutlevad, kui rahvalik peab olema vabariigi aastapäeva tähistamine ning teised ametlikud kultuuriüritused.

Tuliuue huumorinurga avas Tõnis Niinemets.

Muusikat tegid eilses “Kolmeraudses” Karl-Erik Taukar Band ning Whogaux & Karl-Kristjan feat. Maian (Eesti Laulul üllatuskult edukaks osutunud kollektiiv), kes esinesid looga „Evelybody”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga