Avaleht Seltskond Telesaated VAATA SAADET!„Krista ja Carmen – patuste palveränd“ Kanal 2s: kas patud saadakse andeks?
VAATA SAADET!„Krista ja Carmen – patuste palveränd“ Kanal 2s: kas patud saadakse andeks?

VAATA SAADET!„Krista ja Carmen – patuste palveränd“ Kanal 2s: kas patud saadakse andeks?

Krista ja CarmenTäna kell 21:00 jõuab lõpule Kanal 2 lustlik seiklussaade „Krista ja Carmen – patuste palveränd“, mille viimane osa lõppeb Santiago de Compostelas. Aeg on tähistada ja kokkuvõtteid teha.

Seikluse viimane osa annab tähistamiseks põhjust küllaga, sest selja taga on mitusada kilomeetrit ja kätte saadakse viimased templid, mis tõestavad palverännu läbimist. Mis ootab naisi ees kauaoodatud Santiago de Compostelas? Kui Krista unistab massaažist, siis Carmen šampusest, milleks pokaalidki on kaasa võetud.

Kümme päeva on andnud seltskonnale piisavalt võimalust oma elu hinnata ja tõdeda, et elama peab oma südame, mitte teiste soovide järgi. „Ma olen tubli,“ selliselt võtab Krista kokku rännakul toimunud vestlused, mis aidanud tal enda väärtust mõista. Carmen aga tunnistab, et tänu palverännule on ta õppinud tundma emotsioone kõige kirkamates värvides. „Mis tähendab olla rõõmus ja lihtsalt naerda, nii et kõht on krampis või tunda sellist valu, et sa enam ei jõua Selle pärast ma siia tulingi.“

„Krista ja Carmen – patuste palveränd“ viimane osa juba täna õhtul Kanal 2s kell 21:00!

VAATA TREILERIT!

[iframe src=”http://kanal2.postimees.ee/video/lonelyPlayer?videoid=30818&pid=0&skin=1″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga