Avaleht Seltskond VAATA TREILERIT! “Eesti parim pagar” alustab juba täna
VAATA TREILERIT! “Eesti parim pagar” alustab juba täna

VAATA TREILERIT! “Eesti parim pagar” alustab juba täna

kivisaarJõulud on lähedal ja TV3-e kingikotis on ootamas maailma kõige edukama küpsetussaate värske kodumaine hooaeg. Kaksteist uut, värvikat ja osavat koduküpsetajat kõikjalt üle maa hakkavad taas mõõtu võtma Eesti parima pagari tiitli nimel. Oodatud peakohtunikud, tuntud külaliskohtunikud ning uus armastatud saatejuht. Kõik see juba täna alates, ikka TV3-s.

Saate “Eesti parim pagar” uus hooaeg on täis häid maitseid, põnevaid retsepte, kasulikke küpsetamisnippe ja emotsionaalset võistlust. Võistlustulle astuvad kaksteist andekat  koduküpsetajat, kel kõigil väga erinev käekiri. Kaks ja pool kuud kestvad koduküpsetajate eesti meistrivõistlused on seekord tulvil uuendusi ja üllatusi.

Vanad tuttavad on saate peakohtunikud- võrratu koogikuninganna Angelika Kang ja kulinaarne võlur Ants Uustalu. Aga sel hooajal saabub igas saates kööki ka ootamatu üllatuskohtunik, kelleks on alati mõni väga tuntud ja eesti rahva poolt palavalt armastatud koogisõber. Saatejuhina suunab vägesid rõõmsameelne maitseskeptik Alari Kivisaar. Uue hooaja peaauhinnaks on Schmidt köögid pannud välja unistuste köögi ning Electrolux kogu köögitehnika sinna juurde.

VAATA TREILERIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga