Avaleht Seltskond VABARIIGI AASTAPÄEV! Eesti muusika tähed pühendavad vabariigi aastapäevale kontserdi Viru Keskuses
VABARIIGI AASTAPÄEV! Eesti muusika tähed pühendavad vabariigi aastapäevale kontserdi Viru Keskuses

VABARIIGI AASTAPÄEV! Eesti muusika tähed pühendavad vabariigi aastapäevale kontserdi Viru Keskuses

Erki Parnoja
Erki Pärnoja

20. veebruaril toimub Viru Keskuse aatriumis lähenevale vabariigi aastapäevale pühendatud kaunis muusikasündmus „Eesti Heli“.  Ürituse raames astuvad üles armastatud Eesti muusikute duod, keda lisaks muusikale ühendavad ka peresidemed.

Laupäeval annavad kontserdi lauljatest elukaaslased Mikk Saar ja Tanja Mihhailova, legendaarse Ultima Thule basskitarrist Raul Vaigla koos lauljast tütre Marie M. Vaiglaga ning džässilaulja Anna Põldvee koos Ewert and The Two Dragonsi kitarristist elukaaslase Erki Pärnojaga.

„Viru Keskusel on saanud traditsiooniks tähistada vabariigi sünnipäeva erilise sündmusega. Oleme näidanud Eesti disaini, kunsti, moekunsti, etnomuusika ja rahvatantsu etteasteid ning sel aastal astuvad publiku ette erinevaid žanre viljelevate armastatud muusikute duod. Tasub kindlasti tulla kuulama, kuna neid artiste ei näe väga sageli koos esinemas,“  tutvustas üritust Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonidirektor Taivi Koitla.

„Oleme nüüdseks koos muusikat teinud juba 13 aastat. Viimased paar aastat ei ole meie ühised tegemised koduseinte vahelt kaugemale jõudnud ja seda enam on tore üle pika aja jälle koos laval üles astuda. Esitame meile aastate jooksul armsaks  saanud  lihtsaid lugusid lihtsas võtmes. Tahame ka laval luua mõnusa ja koduse atmosfääri ning seda kuulajatega jagada,“ rääkis lauljatar Anna Põldvee.

Anna Põldvee
Anna Põldvee

„Eesti Heli“ toimub Viru Keskuse aatriumis sel laupäeval, 20. veebruaril kella 12.00 – 15.00. Üritus on kõikidele muusikasõpradele tasuta ning kõik on lahkesti oodatud veetma kaunist laupäeva Eesti andekate muusikute loomingut nautides. Täpsema ürituse kava leiab SIIT!

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus, kust leiab lisaks kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima ilu- ja juveelitoodete piirkonna ning Eesti suurima raamatupoe ja apteegi. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning mitmekülgne kultuuri-, moe- ja meelelahutussündmuste toimumiskoht. Viru Keskuses tegutseb üle saja kaupluse ja teeninduskoha, kohvikuid ja restorane, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga