Avaleht Seltskond Telesaated Hästi, Eesti! VIDEO! Anti Metsamaa lapse karmist diagnoosist: see on olukord, kus iga inimene paneb ennast avariirežiimile
VIDEO! Anti Metsamaa lapse karmist diagnoosist: see on olukord, kus iga inimene paneb ennast avariirežiimile

VIDEO! Anti Metsamaa lapse karmist diagnoosist: see on olukord, kus iga inimene paneb ennast avariirežiimile

Anti Metsamaa rääkis heade uudiste portaali ja Tallinna Televisiooni koostööna valmivas telesaates “Hästi, Eesti!” enda loo sellest, kuidas ta väike tütar Loore neuroloogilisse haigusse jäädes Tallinna Lastehaigla Toetusfondi vajadusest aru sai. Nüüd läheb armsal Loorel juba päris hästi ning ta saab jälle koos teiste lastega õues joosta ja mängida.

See oli 2016. aasta jõulude paiku, kui Loore enam käies tasakaalu ei pidanud. Asi tundus vanematele üsna halb ning kõhutunne ei petnud – kiirele EMO-külastusele järgnes haiglapalat ja sellele omakorda karm diagnoos.

“See on olukord, kus iga inimene paneb ennast avariirežiimi ja läheb lihtsalt edasi, tund-tunnilt, päev-päevalt,” meenutas Anti Metsamaa nüüdseks läbitud eluetappi. “Kui on mõlemad vanemad, siis on ka lihtsam. Üksinda on kindlasti väga raske seda üle elada.”

Muud võimalust Anti Metsamaal ei olnud, kui asjaga tegelema hakata. Muuhulgas selgus, et need, keda mees varem sõpradeks pidas, olid ka tegelikult sõbrad ja ulatasid abikäe.

Loore vajab küll jätkuvalt veidi ravi ja magnetuuringuid, aga jookseb juba ringi, mängib ja on rõõmus.

Vaata videot!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga