Avaleht Seltskond VIDEO I Jaagup Tuisk avaldas suvest ja romantikast pakatava muusikavideo
VIDEO I Jaagup Tuisk avaldas suvest ja romantikast pakatava muusikavideo

VIDEO I Jaagup Tuisk avaldas suvest ja romantikast pakatava muusikavideo

Eile, oma sünnipäeval, andis Eesti otsib Superstaari saatest tuntust kogunud Jaagup Tuisk välja suvise singli pealkirjaga “Hetkes”. Tegu on noormehe kolmanda endakirjutatud looga. Varasemad Tuisu kirjutatud laulud kandsid nimesid “Käes nüüd aeg” ja “Legendid oma loos”, kirjutab TV3 Uudised.ee.

Laulja viimane avaldatud lugu oli hoopis kaverlugu Ed Sheerani loole “Perfect”. Tänaseks on seda videot vaadatud pea 400 000 korda. Tuisk loodab, et “Hetkes” saab meele rõõmsaks teha vähemalt sama paljudel kuulajatel.

“Tulin selle loo mõttele mõistes, et tahest tahtmata ei jõua me alatihti oma ilusamates momentides mõistagi, et just see hetk siin on see, millele hakkame aja möödudes tagasi vaatama ja mõistma, et “pekki, selles hetkes olin õnnelik” ,” avaldas Tuisk loo sünni tagamaid.

Videos on näha sõpru, kes justnimelt selliseid mälestusi loovad. Samuti saab videos näha Jaagupit näitlejanna Pirte Laura Lemberiga, kes videos kehastab noormehe tüdruksõpra. Võtted viisid noored ka Prisma kauplusesse.

Jaagup usub, et selle loo puhul on rõhk aususel ja lihtsusel. “Nendes lihtsates hetkes peitub ka see rõõm ja õnnelikkus. Näiteks kuidas me papsiga mu lapsepõlves koos puidust kitarri meisterdasime, vanaemaga koos pannkooke tegime, nii et nende mesine lõhn üle terve maja käis või kui su esimene armastus su kätt esimest korda riivas ja te naersite,” sõnas laulja lõpetuseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga