Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO I Kanal 2 “Õhtu!” uus hooaeg stardib täna
VIDEO I Kanal 2 “Õhtu!” uus hooaeg stardib täna

VIDEO I Kanal 2 “Õhtu!” uus hooaeg stardib täna

Kanal 2 “Õhtu!” uus hooaeg stardib juba täna. Valvsa haridusministri Tõnis Lukase pilgu all võtavad traditsioonilisest teadmistekontrollist osa Ott Lepland ja Mihkel Mattisen. Saab teada, kes ja mis põhjusel käisid “Õhtu!” saate castingul. Lisaks räägib armastatud raadiohääl Maris Järva oma kummalistest foobiatest ning saatejuhid õpivad juhtima helikopterit. 

Suvepuhkuselt naasnud saatejuhid on taas teleekraanil, et pakkuda mõnusat meelelahutust ja põnevaid vestlusi. “Usun, et me oleme kõik saanud suvel piisava päikeselaengu, et uue energiaga hooaega alustada! Igatseme televaatajaid ja loodetavasti nemad meid ka,” sõnab saatejuht Piret Laos.Ka sel hooajal võetakse üheskoos ette põnevaid eksperimente, mis pakuvad parasjagu närvikõdi, nalja ning uusi teadmisi. Jüri Butšakovi sõnul on mitmed televaatajad tundnud huvi, kas vanad head väljakutsed tulevad tagasi. “Need tulevad tagasi, aga natuke muudetud kujul. Hea uudis on see, et taas saavad televaatajad otsustada, millega üks meist kolmest rinda hakkab pistma,” lisab Butšakov.

Nii nagu traditsiooniks on saanud, toimub hooaja esimeses osas peagi algava kooli alguse puhul traditsiooniline tunnikontroll. Samuti uuritakse, miks on inimestel foobiad ja millest säärane veider paaniline hirm tekib. Kuulus näitlejanna Megan Fox kardab kuiva paberit, Johnny Depp kloune, Tyra Banks delfiine, Alfred Hitchcock kartis paaniliselt mune ja saatejuht Oprah pelgab närimiskummi. Selgub, et see kõik köömes selle kõrval, mille  all kannatab armastatud raadiohääl Maris Järva. Nimet kardab ta nii paaniliselt nööpe, et keeldub isegi oma kaaslast kallistamast, kui tal on triiksärk seljas. Saatesse tulevad kliiniline psühholoog ja Maris Järva, kellelt uurime, kust see kõik alguse sai!

  • Saadet juhivad armastatud ja auhinnatud teletrio Robert Rool, Jüri Butšakov ja Piret Laos.
  • “Õhtu!” uus hooaeg alustab täna õhtul kell 21.00 Kanal 2-s!