Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO I „Õnnelabor“ uurib lotomiljonäride ja ekspertidega, kuidas õnne leida!
VIDEO I „Õnnelabor“ uurib lotomiljonäride ja ekspertidega, kuidas õnne leida!

VIDEO I „Õnnelabor“ uurib lotomiljonäride ja ekspertidega, kuidas õnne leida!

TV3 kolmapäevaõhtututesse jõuab õpetlik ja emotsionaalne saatesari „Õnnelabor“, kus lotovõitjad, eksperdid ja teadusuuringud aitavad mõista, kuidas leida teed õnneni.

Õnne ja õnnelikuks olemise saladusi avav „Õnnelabor“ annab sõna endistele lotovõitjatele, korraldab põnevad eksperimente, lahkab teadusuuringuid ning eksperdid aitavad aru saada, kuidas iga päev vähehaaval üha õnnelikumalt elada. „Õnnelabori“ avasaates räägib oma loo omal ajal lotoga üle 8 miljoni krooni võitnud Krista, vastates küsimusele – kas raha teeb õnnelikuks?

„Õnnelaborit“ juhib psühholoogiks õppinud Elis Seppius, kes jagab emotsioone, raha, süüa ning vahendab ekspertide ja uuringute parimaid nõuandeid. Elise suunamisel ja toel saab selgeks, millistest koostisosadest saaks igaüks meist endale isikliku Õnnelabori luua.

Eesti Loto 50.juubeli auks valmiv „Õnnelabor“ toob vaatajani muidu tuima eestlase argipäeva, mis läbi pööraste eksperimentide pahempidi pööratakse, et siis rõõmsalt tõdeda –  pole see eestlane nii tuim midagi, sest oskab nutta, naerda ja julgeb katsetada, kuidas nii enda kui ka teiste elu õnnelikumaks muuta.

„Õnnelabor“ alustab TV3s kolmapäeval kell 21.00.