Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO I „Suvereporter“ annab meeleolukale suvele õnnistuse
VIDEO I „Suvereporter“ annab meeleolukale suvele õnnistuse

VIDEO I „Suvereporter“ annab meeleolukale suvele õnnistuse

Kanal 2 ametlik suvekava eesotsas „Suvereporteriga“ stardib esmaspäeval, 30. mail. Nagu juba tavaks on saanud, toob saade olulisemad uudised ja mahlakamad palad televaatajateni erinevast paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

Suvisest uudistesaatest on valminud ka meeleolukas treiler, millele üks autoritest on selle kevade menufilmi „Apteeker Melchior“ kaasstsenarist ja endine telemees Olle Mirme. Melchioriga sarnaselt on „Suvereporteri“ klipp keskaegses olustikus, kust ei puudu ka filmist tuntud nimitegelane.

Foto: Madis Veltman, Postimees

Videoklipp lõppeb hoogsa tantsuga, mille liikumisseade autor on „Suvereporteri“ uudisteankur Jaanus Koort, kes muuhulgas on omaaegne teada-tuntud breiktantsija. Tantsukava looja lisab naljatledes, et pealtnäha lihtne taidlemine ei pruugi kõigil välja tulla. “Tean, et näiteks Broadwayl on samasugust asja päris palju õpetatud ja tuleb tunnistada, et üksikud saavad hakkama,” sõnab tantsumeister Koort. Klipi lõpus annab soojale suvele õnnistust keskaegseks vaimulikuks maskeerunud saatejuht Olaf Suuder.

Foto: Madis Veltman, Postimees
  • „Suvereporter“ oma tuntud headuses lükkab esimese tõelise suvekuulutajana Kanal 2-s termomeetri põhja alates 30. maist iga päev kell 19.00.