Avaleht Seltskond „Suvereporter“ annab täna Kanal 2 suveprogrammile avapaugu
„Suvereporter“ annab täna Kanal 2 suveprogrammile avapaugu

„Suvereporter“ annab täna Kanal 2 suveprogrammile avapaugu

Kanal 2 värvilisest suvekavast leiab uusi seiklusi kodumaalt ja piiri tagant, põnevaid isiksusi ja mitmekülgset meelelahutust argipäevadesse ning nädalalõppudesse. Lisaks uutele omatoodetud saadetele, lisab teleprogrammi vürtsi maailmas ülipopulaarne sari „Naistevangla: oranž on uus must“.

Foto: Madis Veltman, Postimees

Kanal 2 ametlik suvekava eesotsas „Suvereporteriga“ stardib juba täna õhtul kell 19.00. Nagu juba tavaks on saanud, toob Suvereporter olulisemad uudised ja mahlakamad palad televaatajateni erinevast paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja üritustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt.

Suvereporter oma tuntud headuses ja mahlas lükkab termomeetri põhja ja on esimene tõeline suvekuulutaja. Meeleolukas „Suvereporter“ on Kanal 2-s iga päev kell 19.00.

Foto: Madis Veltman, Postimees

Õhtu! saatest tuntud kolmik Piret, Jüri ja Robi asuvad taaskord tutvust looma nende Eestis elavate välismaalastega, kes tulnud siia väljaspoolt Euroopa Liitu. Üheskoos võetakse ette taas seiklused, mis eestlastele tuttavad, aga välismaalastele uus ja huvitav. Lõbusas, humoorikas ning seiklusi täis uues “Rikas Eesti” saatesarjas tutvuvad saatejuhid erinevate toredate inimestega, kes kolinud siia Aasiast, Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ning Lähis-Idast. “Meie suurem eesmärk on jätkuvalt tuletada eestlastele meelde, et siin on väga hea elada. Ja me usume, et kui kaugelt siia tulnud inimene ütleb, et ta armastab Eestit siinse värske toidu, värske õhu ning meeldiva elukeskkonna pärast, on sõnum kindlasti suurema kaaluga ” räägivad saatejuhid. Uuel hooajal viiakse Eestis elavad välismaalased nii ralliauto rooli, karmile saunasessioonile kui mudavanni. Üheskoos saatejuhtidega võetakse ette ekstreemsed retked Türisalu pangalt ning Laitse rallipargist ning otseloomulikult näeme, mis näo teeb välismaalane, kui sööb eestlaste poolt armastatud toitu, mis mujalt tulnule võõras ja võibolla isegi imelik. „Rikas Eesti 2“ on Kanal 2-s alates 6. juunist esmaspäeviti kell 20:00.

Uues saates „Võsavinkel suvitab“ viib Peeter Võsa televaatajad ennenägematule Eesti ringreisile. Peamiselt võetakse ette Eesti saared, kuid võib juhtuda, et satutakse peale ka põnevatele tegelastele mandril. Saates räägitakse lugusid, millest paljudel eestlastel pole aimugi. Saatesarja jooksul külastatakse ka Eestimaa väikesaari ning ühelt selliselt leitakse terve varandus. “See ootamatu leid, ehk ligi veerandkilone kullakamakas, tõmbas palju näinud võttemeeskonnalgi seest õõnsaks!” kommenteerib Võsa. Kuidas kuld leiti? Sellest kõigest lähemalt juba suvises saates „Võsavinkel suvitab alates 7. juunist teisipäeviti kell 20:00.

Elamusi otsib ja pakub ka saatejuht Jaanus Koort, kes leiab Eestimaa pealt üles kõige kurioossemad kohad ja üllatavamad paigad, kuhu paljud oma jalaga veel astunud pole. Mida kõike Eestimaal vaadata ja külastada ning mille kõigega suvel tegeleda, seda näeb suvesaate „Elamusi täis Eesti“ uues hooajas alates 8. juunist kolmapäeviti kell 20:00.

Suveõhtutel jõuab Kanal 2 ekraanile ohtrate auhindadega pärjatud maailmas ülipopulaarne sari „Naistevangla: oranž on uus must“. Kaasahaarav, musta huumoriga vürtsitatud draamasari viib naistevangla hallide seinte vahele, kus elu on aga kõike muud kui hall.  „Naistevangla: oranž on uus must“ alates 6. juunist esmaspäevast neljapäevani kell 22:30.