Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO! Stardib täna! Kas kurikuulus poissmees leiab endale unistuste naise?
VIDEO! Stardib täna! Kas kurikuulus poissmees leiab endale unistuste naise?

VIDEO! Stardib täna! Kas kurikuulus poissmees leiab endale unistuste naise?

Täna õhtul stardib Kanal 11 ekraanil kõige värskem tõsielusarja „Poissmees“ hooaeg, kus oma unistuste kaaslast hakkab valima kurikuulus poissmees Nick Viall.

Järjekorras juba 21. „Poissmehe“ hooaeg toob tänasest Kanal 11 ekraanile tõsielusarja jälgijatele juba tuttava tegelase, Nick Vialli. Erinevates telesaadetes kuulsust kogunud mees osales kahel järjestikusel hooajal „Vallalise kaunitari“ sarjas, kus mõlemal korral jõudis välja finaali ehk osutus kahe väljavalitu sekka. Mõlemal hooajal jäi Viall aga pika ninaga ega saanud naiste poolt valituks, vaid jäi teiseks. Nüüd on skandaalsete väljaütlemistega tuntuks saanud ja paha poisi renomeega Viall ise see, kes mitmekümne naise seast endale seda ainsat ja õiget valima hakkab.

Täna uue hooajaga alustav „Poissmees“ on populaarse tõsielusarja kõige värskem hooaeg,  mis Ameerikas jõudis ekraanidele alles tänavu aasta. Kokku on tõsielusarja toodetud juba 15 aastat ja kuigi armastus pole kõikide osalejate vastu helde olnud, on nii mitmedki saates kokku saanud paarid koos ka peale telesarja lõppemist. Kui edukaks osutuvad Nick Vialli katsed kaaslase leidmisel, sellele saab Kanal 11 ekraanil tänasest kaasa elada igal argiõhtul.

Vaata „Poissmehe“ värsket treilerit!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga