Avaleht Seltskond Telesaated Videod! Superstaarikandidaat Uudo Sepp loob laule kõigest
Videod! Superstaarikandidaat Uudo Sepp loob laule kõigest

Videod! Superstaarikandidaat Uudo Sepp loob laule kõigest

„Eesti otsib superstaari“ pühapäevases otsesaates hakkavad mõõtu võtma 10 poissi, kes läbisid edukalt eelvoorud ning pääsesid stuudiovooru. Üheks silmapaistvaks noormeheks on 20-aastane Uudo Sepp, kes elab Kuressaares ja käib igapäevaselt sõbral abis veistekasvatusel.

Uudo kirjutab käigu pealt laule kõigest, mis ette tuleb, ning käib igal võimalusel esinemas. Oma improviseerimisande avastas ta ükskord, kui oli ühe laulu sõnad ära unustanud ning pärast seda sünnib tema looming kohapeal ja otse südamest. Uudo mängib kitarri, trumme ja veidi klaverit, aga ka kannelt ja viiulit.

“Armastan ja teen südamest seda, mida ma teen, ja tean, et mu koht on laval. Olen eluaeg pingutanud selle nimel, et saaksin oma muusikat arendada ja jagada. Mu armastus on muusika ja selle tegemine ja eriti selles elamine. Ma olen kõigest laule teinud – partidest, isegi veistest – kõik, mis tuleb ette! Sünnipäevadel olen isegi küsinud teatud asju, mis lähevad selle inimesega kokku ja improviseerinud. See on imeline kogemus nii neile kui ka mulle. Hästi äge on teha teistest laule ja improviseerida seda, mis südamesse tuleb!“ sõnab Sepp.

Vaata videot laulust „Veised“!

Vaata videot laulust “Kõrgel mäel”!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga