Avaleht Koos koroonast üle VIRTUAALNE ESITLUSKONTSERT I Hannaliisa Uusmaa: kes on HUNTi näinud, need teavad, et meie kontsert on alati üles ehitatud visuaalidele
VIRTUAALNE ESITLUSKONTSERT I Hannaliisa Uusmaa: kes on HUNTi näinud, need teavad, et meie kontsert on alati üles ehitatud visuaalidele

VIRTUAALNE ESITLUSKONTSERT I Hannaliisa Uusmaa: kes on HUNTi näinud, need teavad, et meie kontsert on alati üles ehitatud visuaalidele

Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi duo HUNT kutsub 15. mail kell 20.30 HUNT & NEW MYSTERIAN SPLIT EP kasseti virtuaalsele esitluskontserdile Eesti Muusika portaalis.

HUNTi värskeim helikandja nägi ilmavalgust jaanuaris koostöös Philadelphia kassetilabeliga This&That Tapes ning helipinda jagavad nad USA duoga New Mysterian. Koostöö tuli kõigile osapooltele spontaanselt ja üllatuslikult ning mõte esitluskontserdist tekkis vahetult enne eriolukorra saabumist.

“Oleme liikunud oma lugudega üsna sisutihedatest arranžeeringutest pigem nüansirikka nappuse suunas. Eks seda trajektoori meie live’il ka kuuleb,” kirjeldab värskeimat loomingut Brigitta Davidjants. Hannaliisa Uusma lisab, et HUNTi kontsert on nagu postkaart, mille avades kõlab muusika: “Kes on HUNTi näinud, need teavad, et meie kontsert on alati üles ehitatud visuaalidele. Pildilise dimensiooni loob sellelgi korral VJ Kristin Pärn.”

Esmakordselt avalikule ettekandele tulevat kassetimaterjali saab kuulda ja näha lisaks Eesti Muusika portaalile ka Postimees ja Elu24 online’is ning samade portaalide Facebookis. Kui pandeemia tõttu kehtestatud festivalide keeld jätkub, võib see jääda HUNTi selle kevade ja suve ainsaks esinemiseks.

Loomingulist hoogu täis Hannaliisa ja Brigitta on mõtetega juba uue albumi kallal: “Kui kassetile on kena lõppakord antud, siis võib õige pea ka midagi veel värskemat kuulda,” kavaldavad nad.

Post-romantilise HUNTi loomingut iseloomustab elektroonilise indie-souli hiiliv flirt popmuusikaga. Tantsulise elektropopi muudab eksimatult äratuntavaks Hannaliisa nüansirikas laia diapasooniga vokaal ning muusikast kostuvad ka Brigitta juured, kus Lõuna-Kaukaasia tunnetuse loob armeenia keelpill kaanon. Visuaalide eest kontserdil hoolitseb VJ Kristin Pärn.

Jälgi HUNTi ka InstagramisSpotifys ja kassetimaterjali leiad Badcampist!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga