Avaleht Film Andrei Zevakin soovitab: 5 filmi, mida sel suvel kindlasti vaadata
Andrei Zevakin soovitab: 5 filmi, mida sel suvel kindlasti vaadata

Andrei Zevakin soovitab: 5 filmi, mida sel suvel kindlasti vaadata

Suvi on käes ning see on endaga kaasa toonud soojad ilmad ja pikad reisid, mida saab sisustada just nende filmide vaatamisega, milleni enne puhkust jõudnud ei ole. “Ma täiega tahan seda vaadata, kui aega tekib,” on lause, mida saab just nüüd hakata aegsasti lunastama ning aasta meelelahutaja Andrei Zevakin soovitab heade uudiste portaali lugejatele täna 5 Elisa videolaenutusest leitavat filmi, mille võiksid oma to-watch listi panema.

  1. “Avatar” 

“”Avatar 2″ on “Avatari” loo haarav jätk, milles on kasutatud murrangulist tehnoloogiat ja andekad näitlejad, kelle nimekirja just 2. osas on lisandunud näiteks Kate Winslet. Selleks filmiks soovitan kokku koguda oma parim sõprade sats ning hulganisti snäkke, sest vaatamine on küll pikk, aga tõeline elamus!”

  1. “Mees Torontost” 

“”Mees Torontost” on märulikomöödia, mis meeldib kindlasti Kevin Harti fännidele. Temaga mängib koos ka Woody Harrelson, kes on ülimalt andekas näitleja ning see on hea valik vaatajatele, kes naudivad Kevin Harti koomilist ja ülimalt energilist näitlemisstiili.”

  1. “Babylon” 

““Babylon” on filmilik meistriteos, mis viib vaatajat korralikule rännakule läbi meelelahutuse tormilise maailma. See mitte ainult ei sisalda hämmastavaid etteasteid andekatelt näitlejatelt, vaid uurib ka tänapäeval aktuaalseid teemasid nagu rassism ja vaesus. Kui sa oled muusika dokumentaalfilmide või kaasahaaravate draamade fänn nagu mina, siis on “Babylon” kindlasti film, mida nägema peab.”

  1. “Steve Jobs”  

“Esiteks heidab see film pilgu visionääri elu telgitagustesse, kes tegi arvutitööstuses revolutsiooni ja muutis seda, kuidas me tehnoloogiaga suhtleme. Teiseks on filmil suurepärane näitleja koosseis ja fantastiline stsenaarium, mis loob kaasahaarava ja meelelahutusliku vaatamiskogemuse. Lõpuks uurib film mõningaid mõtlemapanevaid teemasid, nagu innovatsiooni olemus, tehnoloogia mõju ühiskonnale ja edu hind. Üldiselt on “Steve Jobs” kohustuslik film kõigile, kes otsivad üht mõjuvat eluloofilmi.”

  1. “Roheline raamat”

“On mitu põhjust, miks keegi peaks vaatama filmi “Roheline raamat”. Eelkõige põhineb film tõestisündinud lool, mis muudab selle veelgi kaasahaaravamaks. See räägib loo ebatõenäolisest sõprusest, mis 1960. aastatel tekkis valge põngerja ja mustanahalise klassikalise pianisti vahel. Filmis on silmapaistvad osatäitmised kahelt peaosatäitjalt Viggo Mortensenilt ja Mahershala Alilt, kes pälvisid rolli eest ka akadeemia auhinna. Lisaks uurib film olulisi teemasid, nagu rassism, identiteet ja aktsepteerimine, mis on aktuaalsed ka tänapäeval. See on südantsoojendav ja mõtlemapanev film, mis jätab kindlasti igale vaatajale kustumatu mulje.”

  • Elisa Elamuse filmilaenutusest leiab vaatamist terveks suveks ja kui soovid vaadata just neid filme, mida soovitas Andrei ning palju muud, on laenutuseks vaja ainult internetti!