Avaleht Seltskond CAMP OF HIP-HOP! Camp of Hip-Hop’i 3. päev jõudis õhtusse õnnepisaratega
CAMP OF HIP-HOP! Camp of Hip-Hop’i 3. päev jõudis õhtusse õnnepisaratega

CAMP OF HIP-HOP! Camp of Hip-Hop’i 3. päev jõudis õhtusse õnnepisaratega

Campofhiphop3paev004Liipa Talus on käimas rahvusvaheline tantsulaager Camp of Hip-Hop, kus kolmandal päeval põimusid omavahel sumomaadlus, tantsusammud ning õnnepisarad.

Kogu päev algas füüsilise treeninguga, kus laagri seltskond jagati gruppideks ning läbida tuli erinevate harjutustega punktid. See oli kõigile mõnus äratus, et jätkata graatsilise vogue’i ja juba tuttava pantsulaga. Eile oli Sello Reuben Modigal sünnipäev, mille puhul seoti tantsulegendil silmad kinni ning juhiti ta platsile, kus ootas kogu laagri seltskond õnnitluste, õhupallide ja sünnipäevalauluga. Sello Reuben oli nii üllatunud, et sõnadest jäi väheks ja silmi tuli peaaegu pisaraid, kuid tänusõnade järel ütles ta: “Nüüd tantsime!”.

Hämmastav on tõsiasi, et kui esimesel päeval ei saanud Aafrika tantsu rütmidest aru veel pea mitte keegi, siis kolmapäeval tantsisid kõik kaasa juba märgatavalt paremate oskustega, ning nautisid iga hetke. Päeva teises pooles ootas ees veel hip-hop’i klass, kus lihviti üle sõnavara ja sammud ning kirss tordile oli Malkomi house’i klass, kus jalad tegid kibekiiret tööd, inimesed lausa lendasid üles-alla ning kogu ettevõtmine lõppes suurepärase energia ja põneva võistlusega.

Vaba aega sisustati lõbusa sumomaadlusega, kus osalejad pidid selga ajama suured sumokostüümid ning proovima vastast pikali lüüa. Päeva tipphetk oli aga filmiõhtu, kus sai vaadata Sello Reubeni kaasa toodud filmi “African Cypher”, mis rääkis Aafrika kultuurist, võitlusest, pantsulast ja armastusest tantsu vastu. Sello Reuben tutvustas filmi ise sisse ning vaatas seda koos kõigi laagrilistega — nii mõnelegi sai palju selgemaks pantsula tähendus ja mõte. Film läks vaatajatele lausa nii südamesse, et silmad täitusid õnnepisaratega.

Päev jõudis õhtusse afro ja dancehall’i saatel, sest DJ-pulti oli jõudnud Final Soundsystem!

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga