Avaleht Seltskond EDM Estonia aastapäevapeole lisab tuure Armada Night
EDM Estonia aastapäevapeole lisab tuure Armada Night

EDM Estonia aastapäevapeole lisab tuure Armada Night

Cosmic Gate
Cosmic Gate

Novembris peab ühe populaarseima pidudesarja korraldaja EDM Estonia oma teist sünnipäeva ning sel puhul jõuavad 15ndal Eestisse teistkordselt number 1 DJ Armin van Buureni plaadifirma Armada Music tippartistid ja Armada Night klubikontseptsioon. Üritusele panevad õla alla ka e-sigaretipood SKYsmoke ja Eesti number 1 tantsumuusika raadiojaam Power Hit Radio.

Factory´s sel korral üles astuvad artistid on maailmaklassist. Line-up´i täidab Saksamaa populaarseim DJ-duo Cosmic Gate ehk Nic Chagall ja DJ Bossi. Duo on Eestis varemgi plaate keerutanud, viimati Tallinnas 4 aastat tagasi. Nüüdseks resideeruvad 6 aastat järjest DJ Mag Top 100 populaarseima DJ hulka valitud mehed USAs, seda sealse elektoonilise tantsumuusika buumi tõttu, et suurele fännibaasile lähemal olla.

Andy Moor
Andy Moor

Andy Moor on legendaarne Grammy’ga auhinnatud Suurbritannia produtsent ja DJ, kel Inglismaal ka edukas plaadifirma AVA Recordings. Hollandist pärit Ruben de Ronde näol on tegemist Armin van Buureni käepikendusega, kes Arminit tema iganädalase raadioshow “A State of Trance” kokkupanekuga aitab. EDM Estonia poolt toetavad artiste DJd Tarmo Tammel ja Kaimo K.

Armada Music on valitud viimased viis aastat parimaks globaalseks tantsumuusika plaadifirmaks ja sellel on üle 26 tütarplaadifirma, mille alt avaldatakse nii progressiivset klubimuusikat kui ka trance`i, house`i ja technot. Plaadifirma alla kuuluvad lisaks Buurenile sellised tantsumuusika lipulaevad nagu Dash Berlin, Markus Schulz, W&W ja Aly&Fila.

Ruben De Ronde
Ruben De Ronde

“Ürituse külastajad saavad nautida kvaliteetset klubimuusikat 8 tundi järjest parimate valgusefektide saatel,” lubas EDM Estonia esindaja Tarmo Tammel.

Klubiõhtul on lubatud ka veipimine ja kui klubikülastaja on oma e-sigareti koju unustanud, saab ta Factory baaridest osta endale SKYsmoke Smoke&Go ühekordse e-sigareti.

Armada Night ööpidu tipptasemel Armada Music artistidega leiab aset 15. novembril Tallinna ööklubis Factory. Klubi on avatud 22-06. Vanusepiirang on 18+ ja piletid on eelmüügis aadressil Gateme.com juba praegu ning Piletilevis alates 10. oktoobrist.

Rohkem infot saab www.factorytallinn.com ja www.edmestonia.com

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga