Avaleht Seltskond Telesaated ETV+ jõudis satelliitlevisse
ETV+ jõudis satelliitlevisse

ETV+ jõudis satelliitlevisse

Teleteenuse pakkuja TVPlay Home (endine Viasat) lisas oma satelliit-tv programmivalikusse kodumaise venekeelse telekanali ETV+, mida näevad kõigi teenuspakettide kliendid.

„2015. aastal tegevust alustanud Eesti Rahvusringhäälingu telekanal ETV+ pakub igapäevaselt mitmekülgset ja ajakohast sisu uudistest kvaliteetse meelelahutuseni, erinevaid päevakajalisi stuudiosaateid, välismaiseid sarju ning suursündmuste otseülekandeid,“ toob TVPlay Home’i turundusjuht Evelyn Korrol esile, mida vaatajad lisandunud valikust võidavad. „Nüüd jõuab see kvaliteetne venekeelne sisu ka kõigi TVPlay Home’i klientideni sõltumata valitud telepaketist.“

Kantar Emori andmetel on ETV+ suurima vaatajaskonnaga venekeelne telekanal Eestis. Värskeid uudiseid toovad vaatajateni telekanali ETV+ hommikusaade “Kohv+” ja igapäevaselt eetris olev venekeelne “Aktuaalne Kaamera”. Kanali populaarseimate saadete hulka kuuluvad veel uuriv ajakirjandussaade “Insight”, debatisaade “Kes keda?”, tarbijateemaline “Zerkalo”, meelelahutuslik televiktoriin “Eesti Gloobus” jpt. ETV+ on partneriks paljudele suurvõistlustele ning näidanud venekeelsete kommentaaridega kergejõustiku, jalgpalli, jäähoki ja paljude teiste spordialade otsustavaid mõõduvõtte.

Oma tõde
Foto: Vladislava Snurnikova / ERR

2019. aasta sügishooajal käivitas ETV+ mitu uut saatesarja. Esmaspäeviti on ETV+ kavas olulisi teemasid käsitlev stuudiosaade “Oma tõde”, mida juhivad populaarsed saatejuhid Elena Hanga ja Jelena Poverina. Vaatajate tähelepanu on pälvinud ka pühapäeviti näidatav tuntud vene inimesi portreteeriv dokumentaalsari “Edulood”. Veel käesoleva aasta lõpus toob ETV+ vaatajate ette aga uue kaheksaosalise lavastusliku sarja “Põlev maa”, mis räägib tõestisündinud loo Ida-Virumaa rühmitusest “Kolhoos”.

ETV+ lisandus TVPlay Home’i klientide programmivalikusse ilma täiendava tasuta. Uue kanali leiab kohalt 26. Selle lisandumiseks tuleb teha digiboksile taaskäivitus ning uuendada vaatajakaardi õigusi, mida saab ööpäevaringselt teha TVPlay Home’i iseteeninduses https://minu.tvplayhome.ee või klienditeeninduse telefonil 698 9000.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga