Avaleht Seltskond Telesaated Täna Kanal 2s! Saates „Õhtu!“ esitavad saatejuhid muusik Ott Leplandile naljaka väljakutse
Täna Kanal 2s! Saates „Õhtu!“ esitavad saatejuhid muusik Ott Leplandile naljaka väljakutse

Täna Kanal 2s! Saates „Õhtu!“ esitavad saatejuhid muusik Ott Leplandile naljaka väljakutse

Täna kell 21.00 Kanal 2 meelelahutuslikus otsesaates „Õhtu!“ esitavad saatejuhid muusik Ott Leplandile naljaka väljakutse minna salakaameratega trenni. Leplandi käitumine treeningsaalis pani kaastreenijad imestama tuntud laulja vaimse tervise üle.

„See oli väga suur eneseületus. Ma ei ole sellist asja kunagi teinud varem,“ imestab Ott Lepland isegi, kuidas suutis kogu selle näitemängu juures tõsiseks jääda. Nii mõnigi jõusaalis Leplandiga samal ajal trenni teinud inimene imestas Oti käitumise üle, nagu oleks mees keelatud aineid tarbinud või lihtsalt hulluks läinud.

Nimelt saatsid „Õhtu!“ saatejuhid Ott Leplandi salakaameratega jõusaali trenni tegema ning andsid talle läbi kõrvaklappide veidraid ülesandeid. Erinevate kummaliste tegevuste seas tuli Otil näiteks mugida jooksulindil hamburgeri või laulda üle terve saali oma täna ilmunud uut singlit.

Saatejuht Jüri Butšakovi sõnul võis tegemist olla ühe hullumeelsema situatsiooniga, kuhu üks eesti staar on sattunud. „Kuuldavasti ärkas Ott ööl enne võtet külmas higis üles ja küsis endalt millega ta ometi end sidunud on!“

„Ja tulemus, etteruttavalt öeldes, oligi täpselt nii hull nagu ta kartis. Müts maha, et ta midagi sellist üldse nõus tegema oli,“ lisab Butšakov.

Otsesaade „Õhtu!“ loob positiivseid emotsioone Kanal 2s täna kell 21:00, kohe pärast koguperesaadet „100 erilist eestlast“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga