Avaleht Seltskond Fashion in Teater esitleb: BASTION KEVAD/SUVI 2013 MOEKOLLEKTSIOON
Fashion in Teater esitleb: BASTION KEVAD/SUVI 2013 MOEKOLLEKTSIOON

Fashion in Teater esitleb: BASTION KEVAD/SUVI 2013 MOEKOLLEKTSIOON

Juba sel reedel toimub spetsiaalselt naistepäeva puhul Tallinna ühes luksuslikumas klubis „Teater“ moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesari Fashion in Teater, mille raames toimub Anatoli Ein’i poolt lavastatud Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsiooni esitlus, mis ühendab kauni moeshow lõbusa peoga.

Bastio on eestimaine rõivabränd, mis on asutatud 1987.aastal ning on läbiaegade kujunenud juhtivaks moemajakaks. Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsioon sobib endast lugupidavale, naiselikule ning sensuaalsele naisele, kes väärtustab kvaliteeti, unikaalsust ning ajatut elegantsi. Kollektsioonides on läbivaks jooneks põnevad mustrid, erksad värvid ning detailide küllus, mis on vaid osake Bastioni mitmekülgsusest.

Fashion in Teater – see on ainulaadne üritustesari, mis ühendab eksklusiivse moeshow lõbusa peoga, mis möödub parimate hittide, kaunite külaliste ning sirejalgsete modellide ning kaunite Klubi Teatri tantsijannade saatel.

Ürituse korraldaja – Klubi Teater, Lavastaja – Anatoli Ein, lisainfo siit.

Tavapilet 8EUR
Kuni 00:30 Facebooki ATTENDINGUGA TASUTA!
Peale 00.30 pilet 6EUR!

Liitu üritusega Facebookis ja võida auhindu.

Soovid osa saada sellest unikaalsest moeshowst ning lõbusast peost? Osale loosimises ja võida eksklusiivne moegurmaanide pakett neljale! Saada oma nimi ja kontaktandmed märksõnaga FIT vastus@klubiteater.ee ja võid olla õnnelik võitja!
Võitjatega võetakse personaalselt ühendust!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga