Avaleht Seltskond FINEST FM UURIB! Karl Madise Moskva-kontsert katkestati liiga suure fännimassi tõttu
FINEST FM UURIB! Karl Madise Moskva-kontsert katkestati liiga suure fännimassi tõttu

FINEST FM UURIB! Karl Madise Moskva-kontsert katkestati liiga suure fännimassi tõttu

karl-madisSoome eestlaste raadiojaama Finest FM heade uudiste portaaliga GoodNews kahasse tehtav hommikuprogramm, kus saatetiim püüab telefonitsi kinni mõne tuntud Eesti laulja, on sedapuhku helilainete kaudu jõudnud Karl Madise maakodusse, kus too hetkel pliidi alla tuld teeb. Jutu alustuseks räägitakse ilmast ning intervjueeritav teatab, et Eestis on maa valge, mispeale selgub, et Soomes on kole, hall ja pime ning sajab tont-teab-mida.

Raadiorahvas uurib, milline on Karli pika ja viljaka muusikukarjääri tähtsaim laul ja muusiku sõnul on iga laul seda tehes tähtsaim. Ta toob välja hoopis olulisema asja — laulja tee on prohvetlik tee ja artistidel on oma needus, sest iga laul kannab oma sõnumit. Kui Karl Madis laulis “Üks naine öös”, kus on juttu lahkuminekust, see tuligi oma ellu. Pärast laulu “Võõras” pidid nad tütrega võõrasteks jääma. Näiteks Gunnar Graps laulis “Jällegi on ainult tühjad pihud” ja Karli sõnul olidki rokkaril elu lõpuni need tühjad. Samas, lauldes “Kui olen noor”, tunnedki ennast noorena.

Meeldejäävaimatest esinemiskohtadest nimetab Karl Madis ühena Moskva Gorki parki, kus 1985. aastal lauldes katkestati nende kontsert, sest rahvast vooris nagu murdu kuulama, mingil hetkel läks asi miilitsal käest ära ning esinemine lõpetati poole pealt.

KUULA LAULU “PAHAD TÜDRUKUD”!

Edasisi muljetusi aga kuula intervjuust!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga