Avaleht Film FORUM CINEMAS I Kino Eksklusiiv üritusel näidatakse Eesti filmi “O2”
FORUM CINEMAS I Kino Eksklusiiv üritusel näidatakse Eesti filmi “O2”

FORUM CINEMAS I Kino Eksklusiiv üritusel näidatakse Eesti filmi “O2”

Kino Eksklusiiv on eriline sündmus kinosõbrale, kellele meeldivad uued filmid ja eksklusiivsed kingitused! Järgmine suurejooneline sündmus toimub kodumaine suurfilmiga “O2” täna kell 19.30. Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab. Lisaks toimub enne filmi algust suur auhinnaloos.

Film “O2” jutustab loo 1939. aasta augusti viimastest päevadest. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kanguril. Samal ajal jõuab luurajateni info, et Stalin ja Hitler on sõlminud Eestit puudutava salakokkuleppe. Olukorda ei muuda lihtsamaks ka Feliksit painav saladus, mille keskmes on kahe aasta tagune kirglik armusuhe.

Lisaks peaosalisele Priit Võigemastile löövad filmis kaasa Elmo Nüganen, Rein Oja, Doris Tislar, Pääru Oja, Tambet Tuisk, Indrek Ojari, Hele Kõrve, Alo Kõrve, Johan Kristjan Aimla, Agnese Cīrulele ja Kaspars Znotiņš Lätist, Sampo Sarkola Soomest ning paljud teised näitlejad.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga