Avaleht Seltskond FOTOD LAAGRIST! Rahvusvahelise tantsulaagri Camp of Hip-Hop esimese päeva avas Joel Juht
FOTOD LAAGRIST! Rahvusvahelise tantsulaagri Camp of Hip-Hop esimese päeva avas Joel Juht

FOTOD LAAGRIST! Rahvusvahelise tantsulaagri Camp of Hip-Hop esimese päeva avas Joel Juht

Eile avati Camp of Hip-Hop rahvusvaheline tantsulaager ning energia on kirjeldamatu! Millised on muljed esimestest klassidest, ice break mängudest ning jutuõhtust?

Päeva alustas Joel Juht, kes pani laagriliste võhma, lihased ja tempo korralikult proovile. Treeningut sai sooritada koos paarilisega, mis tegi asja hoopis nauditavamaks. Seejärel alustas lockingu trenniga Willow Evann, kelle positiivsus, sära ja huvitavad groove’d tegid õppimisprotsessi igati põnevaks. Päeva jooksul ootas nii Joelilt kui Willow’lt ees veel teine klass, mida laagrilised väga kiitsid.

Esimesel päeval olid kavas ka ice break mängud, mille käigus tuli jaguneda tiimideks ning läbida võistluseid nii maapinnal kui vees. Näiteks tuli pudel täita üksnes käsnast vett valamisega, kehastuda erinevatesse naljakatesse rollidesse, teha pimesi sõbrale make-up’i jms.

Õhtu lõpetas mõnus jutuõhtu ehk story night, kus Joel Juht rääkis osalejatele Camp of Hip-Hop’i kujunemisloo, jagas värvikaid seikasid ning vastas kõigi küsimustele. Liipa Talus lähenes kell südaööle, kuid tähistaeva all puhuti juttu veel mitukümmend minutit.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga