Avaleht Seltskond FREAKSHOW! Sürreaalsed pruudid teispoolsusest Klubis Teater
FREAKSHOW! Sürreaalsed pruudid teispoolsusest Klubis Teater

FREAKSHOW! Sürreaalsed pruudid teispoolsusest Klubis Teater

unnamed (9)Klubi Teater ootab kõiki totaalsele freakshow‘le, mis  leiab aset juba sel laupäeval, kui privaatklubi Taboo kolib kogu peoga sisse. Freakshow “CORPSE BRIDES” peol ootavad ees kütkestavad ja sürreaalsed kaunitarid, kelle kõikides tegudes peegeldub vaid ahvatlev tabu!

Klubi Teatri lavasid vallutavad seksikad ja võrgutavad teispoolsuse pruudid, kes panevad tahtma neile järgneda kasvõi maailma lõppu. Pidulistele korraldatakse eriti hirmuäratavalt kuum, kuid samas vallatu ja naljakas vaatemäng, mille keskel nautida mõnusat pidu parima muusika ja kaunite inimestega.

Räpane glamuur, kole ilu, valus õrnus – kõik see sürreaalsus ootab klubi Teater külalisi juba sel laupäeval! Kui ka Sinu enda sees on väike deemon, kes tahab välja pääseda, võta osa põnevast loosimismängust ja võid võita 200 EUROSE KINKEKAARDI PIRADOS STUDIOSSE, kus professionaalide käe all luuakse võitja kehale isikupärane, ainulaadne ja kvaliteetne tattoo! Pelgulinnas asuv Pirados Studios on oma viie tegevusaasta jooksul tõestanud enda ainulaadsust ja professionaalsust pidevalt ning Freakshow ürituse raames paneb välja eriti sürreaalselt ahvatleva auhinna! Loosimiseks kliki SIIA!

Ööklubi Taboo, mis on juba üle aasta toonud oma külalistele mõnusat tabudevaba õhkkonda ja nihutanud meid kammitsevaid piire, et oleks võimalus ennastunustavalt ja segamatult lõõgastuda, vallutab üheks ööks Klubi Teatri! Sind ootavad ees Taboodest prii atmosfäär, ennenägematu show ja artistid, kelle jaoks kaovad piirid sellel meeletul ööl!

ATTENDI JA TULE, KUI JULGED

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga