Avaleht Seltskond Galvanic Elephants ilmutas debüütalbumi “Mosaic“
Galvanic Elephants ilmutas debüütalbumi “Mosaic“

Galvanic Elephants ilmutas debüütalbumi “Mosaic“

Foto: Patrik Tamm
Foto: Patrik Tamm

Indiepop ansambel Galvanic Elephants avaldas täna internetis oma esimese kauamängiva. Värsket LP’d , nimega ’Mosaic’ saab alatest tänasest kuulata iTunes, Spotify, Deezer ja Soundcloud keskkondadest.

„Albumi lindistamine oli enne stuudiosessiooni bändis jututeemaks juba enam kui aasta. Ühel hetkel oli lihtsalt selge, et on viimane aeg debüütplaat ära lindistada. Ja nii me selle esimese tõsisema snapshoti oma muusikast tegime. Aga eks me loomulikult loodame, et see pilt sai sisukam kui pelgalt snapshot.“ ütleb bändi kitarrist Kaido Paapstel.

„Plaadil on kerge 80ndate puudutus, mis tuli meile endile suure üllatusena, sest teadlikult me seda kümnendit prooviruumis pole kunagi varem tajunud. Aga sellised planeerimata mõjud ainult rikastavad muusikat, sest ei jää aega teadlikult jäljendamiseks.“ arvab solist Taavi-Peeter Liiv.

mosaic_cover„Oleks ülekohtune öelda, et “Mosaic” valmis kogemata, samas oleks vale väita ka seda, et see on tugevalt kontseptuaalne album. Ja see ehk iseloomustabki nii plaati ennast kui ka kogu lindistamisprotsessi kõige paremini – ei ole millestki kammitsetud ega ka päris laiali.“ täiendab Kaido.

Füüsilisel kujul album jõuab plaadipoodidesse mai alguses.

Plaadiesitluskontserdid toimuvad 10. mail Tallinnas klubis Sinilind ja 16. mail Tartus Genialistide klubis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga